Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Zaczyna się powoli:

https://youtu.be/LVunfUkPYmA

https://youtu.be/Z4Uz1X6raSA

Nie zdziwię się, jeśli to się przerodzi w masową akcję refundową na konsolach :) oby tak było, bo wtedy CDPR odczułby to namacalnie poprzez utratę przychodu. Na giełdzie też by było tąpnięcie. Ich "wartość" jest napompowana bardziej niż rybi pęcherz.

Boli mnie powiedzenie tego, ale niech giną. Oszukali i okradli ludzi, pokazując materiał niemający nic wspólnego z tym, co dowieźli na konsolach, jednocześnie utrzymując embargo na konsolowe recenzje i pokazywanie gameplayów.

Właścicielom PC gratuluję udanej premiery i dobrej zabawy :) niestety to nie zmienia sytuacji.

#cyberpunk #cyberpunk2077 #cdprojektred #afera #gry
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Goronco: nie no jasne, jak ktoś nie chce #!$%@?ć 8k na kompa bo mu kasy szkoda tylko woli grać na konsoli bo mu tak wygodniej, to musi być biedakiem.

Nie ma przecież np żadnego #programista15k który po 8h #!$%@? na klawie przy kompie chciałby sobie wziąć pada do ręki, odpalić grę i po prostu pograć.

Ja np należę do tej grupy. Stać mnie i na 3x 3090, ale
  • Odpowiedz
@resource_1337 co? Ale co ty #!$%@??
To teraz wszyscy mają się zatrzymać w rozwoju technologicznym tak jak wy, bo przecież musicie pograć? Co to jest za #!$%@? roszczeniowosc xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Goronco: nie #!$%@?, mogli po prostu nie wydawać tego szajsu na obecne konsole, tylko przyznać że są za słabe żeby uciągnąć CP i w związku z tym CP będzie dostępny w przyszłym roku na nextgeny.

To byłoby znacznie bardziej fair, niż #!$%@? na pieniążki konsolowców.

Bardzo się cieszę, że na PC to wygląda dobrze i jestem przeciwnikiem kompromisów.

Z innej beczki, jakoś RDR2 poszło spokojnie na tych starociach i wyglądało
  • Odpowiedz
@resource_1337 w rdr2 masz puste chaty, a w cyberpunku masz #!$%@? wielopiętrowe wieżowce z możliwością wejścia na każde piętro ¯_(ツ)_/¯

mogli po prostu nie wydawać tego na obecne konsole


No jasne XDDDDDDDD teraz ludzie nie mogą grać na obecnych konsolach, bo jakiś typ musi pograć na swoim ps4 XD
Jeśli poprzez "obecne" miałeś na myśli ps4, to tu jest właśnie to o czym mówię: powinno się was #!$%@?ć i tak też
  • Odpowiedz
@yellowshadow: Czyli komputer za 1300 złotych uciągnie ? No chyba na używkach.
Czy tylko mi się wydaję że ludzie którzy zainwestowali kilka tysięcy w kompa myślą że wszyscy którzy grają mają #!$%@? sprzęt ? Przecież duża rzesza ludzi kupuje komputery gejmingowe za 2k z marketu.
A słuchanie o tym że konsole spowalniają rozwój... One są wypadkową posiadanego sprzętu przez resztę osób, a korporacją takim jak CdP nie opłaca się robić
  • Odpowiedz
@yeasper: konsole przyspieszają rozwój w tych czasach. (zwalniają pod koniec generacji, czyli zwolnią za pare lat dopiero do tej pory same profity)
wielu pecetowców wciąż ma słabszą kartę graficzną niż głupi ps4 czy xo. (radeon 7850 niby, w pc gry na gtx950 i pochodnych gorzej działają, lapki marketowe z gtx1030 i inne gejmerskie karty za 2k z monitorem hehehe)
Teraz Series X i ps5 znów podwyzszą wymagania gier i będzie
  • Odpowiedz
@yellowshadow: Znaczy nie jestem jakimś znawcą hardware, ale wydaje mi się że za 1300 w sklepie kupisz kartę graficzną i może klawiaturę z myszką a i tak będzie zbyt słaba do nowej generacji.
  • Odpowiedz