Wpis z mikrobloga

Nooo to ja robiłem.

Remont dobiegł końca i chciałem się tylko pochwalić bo poza wylewką wszystko robiłem samemu po godzinach, ogólnie jestem zadowolony i tak szczerze to niewiele bym chciał zmienić. Grunt, że można już mieszkać. Wulgaryzmów jak coś nie wychodziło już nie pamiętam, za to często sobie powtarzałem w różnych sytuacjach "będziesz pan zadowolony".

#remontujzwykopem #remont
Pobierz
źródło: comment_1607494724grvkbj79nDYrsEovCDQP1x.jpg
  • 225
@elf_pszeniczny: zwykłe, winylowe były za drogie dla mnie
@kupczyk: mały i tak nie chce siedzieć na tym krzesełku, woli na kolanach albo normalnie już na dorosłym krześle więc zawadza, a jako, że podarowane to nie pasuje schować, na lodówce nie preszkadza
@Gio17: ło panie, używka - dostałem od kogoś za darmo, to było mega brudne, doczyściłem, materiał szmaciany okazał się naturalną skórą, sklejka okazała się drewnem, przerobiłem sposób mocowania
Pobierz
źródło: comment_1607530990Z2xdlyoNgv9KWKkgRAylyB.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigbuck: jak pisałem wyżej (dwa wpisy miras były) ważne że wam się podoba. Olać krytyków co do wbijania gwoździa fachowca wynajmują a do wystroju architekta wnętrz. Mają kasę to niech wydają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bylembordo: dzięki na pewno bardziej o tym pomysle
@kaef_v2: nie ma książek, jest telewizor,. Nie mam czasu czytać a tv tez nie oglądam, pelni funkcje ozdobna lepiej mi odpowiedzieć że zepsuty dlatego nie chodzi niż że go nie ma i się tłumaczyć
@alteron: znam sie troszke i mam wyczucie stylu, ale prawda jest taka, ze 90% ludzi w PL tak robi i zyje im sie dobrze w tych bezgusciach. Nie mowie, ze sama bym tak zrobila. Dla mnie urzadzenie wnetrza to nie wypad do castoramy i wybranie paru produktow i elo. Ale najgorsze w tym wszystkim jest mowienie komus cos w tym stylu: No siema masz brzydko w domu, zmien tak, zeby mi