Wpis z mikrobloga

Jestem ogromnym kibicem Arsenalu, ale to co się tam #!$%@? to ja nie wiem... 44 wrzutek, rekord ligi tylko niewiadomo na kogo, dno i kilometr mułu, a Arsenal puka od dołu, aczkolwiek jestem murem za Arteta i mam nadzieje ze 3-4 okienka i będzie dobrze
@Minieri: To mnie zawsze zastanawiało - co sprawia że na takiej piłkarskiej pustyni jak Korea nagle wyrasta taki kwiat jak Son? Przypadek? Mega talent?

Bo tu że u nas się taki Lewandowski pojawi jest już bardziej prawdopodobne bo trochę dobrych i średnich w skali europejskiej piłkarzy to my mamy. A taka Korea nic, nic, nic i nagle Son. Przecież nawet jak się na ich reprezentację po wartości spojrzy to mamy:

1.
@enzojabol: Nie ważne skąd piłkarz pochodzi, jeśli do talentu dołoży ciężką pracę nad formą fizyczną to sukces przyjdzie prędzej czy później. Ktoś go zauważy, trafi do dobrej ligi i już o nim mówimy. Wydaje się to "proste" ale serio nie jest. Poczytaj co musiał zrobić żeby nie odbyć obowiązkowej służby wojskowej w Korei.
@Minieri: Znam temat. Ale moim zdaniem w tych krajach to dziesiątki takich Sonów przepadają co roku. Bo z reguły albo nikt nie zauważy, albo nikt dobrze treningu nie poprowadzi albo dany człowiek nawet się piłką nie zainteresuje bo to nie będzie popularny sport w jego kraju. I nie to żebym narzekał czy coś tylko po prostu zawsze mam rozkminę jak to się stało, że akurat jemu się udało i jest tak