Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Laska z tindera się wkurzyła na mnie bo:
1. ponaglałem ją, bo miałem ją odebrać spod mieszkania o 17 a dopiero o 18 wyjechaliśmy XD
2. Nie otworzyłem jej drzwi od samochodu. Uznałem że jest na tyle inteligentna, że sama ogarnie jak to się robi, ale ona nie xD Ja już wsiadłem i czekam na nią, patrzę o ch$j chodzi, drzwi nie są zamknięte, co ona odpiernicza.
Otwieram jej drzwi od środka i pytam czy jakiś problem miała z otwarciem tych drzwi czy co. A ona że oczekiwała że ja jej otworzę xd.

Szkoda strzepic ryja. Już wtedy myślałem żeby zrezygnować, ale głupio by było, więc pogadaliśmy chwilę ale ciągle cisnęła po mnie więc ją wysadziłem na jakimś pierwszym lepszym przystanku i sajonara.

#tinder #logikarozowychpaskow #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcca4dbc3fc8b000a774f6f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 91
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@AnonimoweMirkoWyznania: przynajmniej krótka piłka i się nie męczyłeś ¯\_(ツ)_/¯

Ja raz po godzinie spaceru z ziomkiem podziękowalam i powiedziałam, że spadam i że drugiego spotkania nie będzie, to na mnie naskoczył, że "po #!$%@? w takim razie dwie godziny w parkomacie wykupił" xD Troszku nieswojo mi się zrobiło i zaproponowałam, że oddam, to kazał mi #!$%@?ć :D Miło. Dlatego dobrze takie spotkania ucinać, zwłaszcza jak od początku coś nie gra (mój
@AnonimoweMirkoWyznania: Może już jestem stary lv36, ale jak umawiałem się z dziewczynami to zawsze stosowałem się do ogólnych zasad dobrego wychowania i jak byłem US to wszystkie kobiety były zachwycone europejskim wychowaniem. Nie miałem nigdy problemu z płaceniem za randkę czy taksówkę. Nie wiem dlaczego teraz młodzi kolesie są na tyle nieporadni, że nie rozumieją zasad jak się zachować czy zapłacić kilka stówek za randkę. Jeśli tego nie ogarniasz nie jesteś
@bigpaws Tak, miała prawo, bo oczekuje od partnera określonych cech (każdy na do tego prawo), ty masz prawo tego nie tolerować i oczekiwać czegoś innego (np. punktualności oraz, rozumu i godności człowieka).
@Dakkar: @bigpaws: tu nie chodzi o płacenie za coś lub kogoś. O zwyczajne zasady kultury, jestem wychowany może w stary sposób ale ogólna zasada w cywilizowanym świecie jest „gentelmani nie rozmawiają o pieniądzach, oni je mają”. Moja dziewczyna nie potrzebuje moich pieniędzy zarabia na tyle, że płaci daninę solidarnościowa;) Tutaj chodzi o umiejetność zachowania się a nie konkretne kwoty.