Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Laska z tindera się wkurzyła na mnie bo:
1. ponaglałem ją, bo miałem ją odebrać spod mieszkania o 17 a dopiero o 18 wyjechaliśmy XD
2. Nie otworzyłem jej drzwi od samochodu. Uznałem że jest na tyle inteligentna, że sama ogarnie jak to się robi, ale ona nie xD Ja już wsiadłem i czekam na nią, patrzę o ch$j chodzi, drzwi nie są zamknięte, co ona odpiernicza.
Otwieram jej drzwi od środka i pytam czy jakiś problem miała z otwarciem tych drzwi czy co. A ona że oczekiwała że ja jej otworzę xd.

Szkoda strzepic ryja. Już wtedy myślałem żeby zrezygnować, ale głupio by było, więc pogadaliśmy chwilę ale ciągle cisnęła po mnie więc ją wysadziłem na jakimś pierwszym lepszym przystanku i sajonara.

#tinder #logikarozowychpaskow #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcca4dbc3fc8b000a774f6f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bigpaws Za bardzo to wszystko przeżywasz. Widać, że mało jeszcze spotkałeś dziwnych ludzi. Jednak nie ma co się nad nimi roztrzasąsać, tylko trzeba zapomnieć i wyrzucić że swojego życia. Wszystko dobrze się skończyło, ciesz się z tego, do przodu i tyle ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@niestrollowany_w_38_walkach: Bycie z kimś w związku opiera się na równości. A przed związkiem mam dawać znać, że będę frajerem, który będzie wszystko sponsorował? Skoro ja mam być bankomatem to chcę znać dokładny przebieg cipska i nie akceptuję żadnych humorków tylko kultury.
  • Odpowiedz
@bigpaws: Nie frajerem, tylko normalnym facetem. Jeśli dla ciebie zaoszczędzenie 100zł na rachunku za obiad to objaw sponsoringu to pokazuje, że naprawdę nisko mierzysz i raczej nie jesteś w stanie sam udźwignąć ciężaru życia. U mnie zarówno ja jak i moja dziewczyna jesteśmy w stanie utrzymać całość naszych zobowiązań gdyby drugiej osobie coś się stało. Nie mówię o kupowaniu auta na pierwszej randce tylko o zapłaceniu rachunku w knajpie. Tak
  • Odpowiedz
@niestrollowany_w_38_walkach: nie wysilaj się nie wytłumaczysz tym ćwokom bez wychowania zasad kultury i szacunku. Oni tkwią w takiej bańce w której tekst "ej masz fajną dupę hehe poruchamy się" uważają za komplement. A potem mają pikaczu jak się okazuje, że laska szuka kogoś na poziomie z kim nie wstyd się pokazać gdziekolwiek.
  • Odpowiedz
@bigpaws: Nie zmarnowane bo się nauczyłeś czegoś i zdobyłeś doświadczenie.
Po drugie jeśli masz 6-cyfrowe sumy na koncie to jest nie mega hajs co zmienia życie i na który wszystkie laski czekają tylko żeby się dobrać, to raptem cena małego mieszkania w większym mieście.
I na koniec, skoro spotykasz się z osobami, które tak oceniasz (może nawet słusznie czasami) to znak, że obracasz się naprawdę słabym towarzystwie i może czas
  • Odpowiedz
@krytyk1205: Tak jak nie wytłumaczysz "prawdziwym mężczyznom/gentelmanom" że płacenie za kobietę na początku znajomości to nic innego jak powiedzenie "jestem gorszy a ty lepsza dlatego płace Ci za to żebyś w ogóle miała ochotę ze mną spędzić czas bo nic na tym nie stracisz" lub odwrotnie to kobieta daje do zrozumienia że czuje się lepsza i trzeba jej zapłacić za spędzanie z nią czasu (ciekawe komu jeszcze się płaci za
  • Odpowiedz
@krytyk1205: A sama nie potrafisz? Żaden facet na poziomie nie będzie chciał być z upośledzoną księżniczką co drzwi sobie nie umie otworzyć. Pokarm też mam za nią przeżuwać i do mordy prostu wypluwać?
  • Odpowiedz
@niestrollowany_w_38_walkach: Użyłem liczby mnogiej, kontach (Edit: widzę nie użyłem, mój błąd). Na warunki światowe oczywiście nie jest to fortuna, na warunki polskie mam już co zaoferować. Taniej jednak wychodzi mnie obecnie dobry s--s robot a i przynajmniej się nie starzeje i nie ma obwisłych części ciała. Polki niestety nic nie oferują dobrego.
  • Odpowiedz
@krzewmarchwi: Nie ma co dyskutować, ważne, że coraz więcej osób nie daje na siebie pluć. Pajacować można przed dobrą zdobyczą, statystyczna polka jednak jest statystyczna i trzeba być frajerem, żeby się przed nią upokarzać zwłaszcza jak nie jesteś biedakiem i stać cię na lepszą
  • Odpowiedz
@bigpaws: Naprawdę to prymitywne patrzenie na ludzi przez pryzmat tylko pieniędzy, ciężko Ci będzie nie tylko znaleźć dziewczynę na poziomie jak zrobić biznes z ludźmi którzy nie są januszami, bo nie zostaniesz zaproszony na rozmowy.
Dziewczyny w PL są coraz lepiej wykształcone i podróżują po świecie. Nie dziw się, że nie chcą żyć "dobrze jak na polskie warunki" tylko chcą żyć dobrze na światowe i otaczać się ludźmi na ich
  • Odpowiedz
@niestrollowany_w_38_walkach: "Naprawdę to prymitywne patrzenie na ludzi przez pryzmat tylko pieniędzy, ciężko Ci będzie nie tylko znaleźć dziewczynę na poziomie jak zrobić biznes z ludźmi którzy nie są januszami"

Powiedział chłop co ocenia innych przez pryzmat tego czy chcą wydawać kilka stów na "kobiete" czy nie XDDDDDDDD

"To jak z dobrym alkoholem, oczywiście jak na polskie warunki można się n-----ć, ale są ludzie którzy piją go dla innych walorów i nie przeszkadza im że kosztuje dużo razy więcej niż flaszka
  • Odpowiedz
@niestrollowany_w_38_walkach: Podróżowac po świecie może teraz chłop ze wsi o czym ty mówisz xD Seksturystyka p0lek mnie nie interesuje. Polki są też najbrzydsze i najmniej wychowane w europie, więc na zachodzie czy w cywlizowanych miejscach to najwyżej jest babką na raz a nie na długi związek.
  • Odpowiedz