Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Laska z tindera się wkurzyła na mnie bo:
1. ponaglałem ją, bo miałem ją odebrać spod mieszkania o 17 a dopiero o 18 wyjechaliśmy XD
2. Nie otworzyłem jej drzwi od samochodu. Uznałem że jest na tyle inteligentna, że sama ogarnie jak to się robi, ale ona nie xD Ja już wsiadłem i czekam na nią, patrzę o ch$j chodzi, drzwi nie są zamknięte, co ona odpiernicza.
Otwieram jej drzwi od środka i pytam czy jakiś problem miała z otwarciem tych drzwi czy co. A ona że oczekiwała że ja jej otworzę xd.

Szkoda strzepic ryja. Już wtedy myślałem żeby zrezygnować, ale głupio by było, więc pogadaliśmy chwilę ale ciągle cisnęła po mnie więc ją wysadziłem na jakimś pierwszym lepszym przystanku i sajonara.

#tinder #logikarozowychpaskow #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcca4dbc3fc8b000a774f6f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tumulekl:
Mów o zasadach kultury.
Uważaj to za normalne, żeby spóźniac się godzinę xD

Kukoldy w formie, laska na was splunie a wy jeszcze sie położycie na kałuży żeby nie zmoczyła butków xD
  • Odpowiedz
@tumulekl: Moja to twoja, która przychodzi do mnie jak chce być z prawdziwym facetem, szybko walę ją w gardło po same kule a ona potem przychodzi i całuje cię tymi samymi ustami, a o co chodzi.
  • Odpowiedz
@Serylek: Jak idę na luch biznesowy też zazwyczaj płacę. Naprawdę nie chodzi o pieniądze, to jest zwyczajne dobre wychowanie. Dzielić rachunek mogę ze znajomymi jak się umawiamy, nie z dziewczyną która zabieram na randkę. Jeszcze mi powiesz, że jak przyjedziesz po nią autem to prosisz żeby Ci oddała za paliwo i amortyzację auta :)
  • Odpowiedz
@niestrollowany_w_38_walkach: nie ma to nic wspólnego z dobrym wychowaniem, lunch biznesowy to coś całkowicie innego, inne okoliczności, używasz błędnych pojęć i końcowy błędy wniosek ci wychodzi, nie ZABIERASZ jej na randkę tylko razem na nią idziecie w TYM SAMYM CELU, poważnie płacisz tylko dlatego bo masz penisa a ona cipę i c---i? bo innych różnic w sumie nie ma, wtf, nie chciałoby mi się jechać po żadną laske autem :O
  • Odpowiedz
@Serylek: Płacę bo nie robi to mi żadnej różnicy, a jest to miły gest. Tak samo z podjechaniem autem i odwiezieniem potem do domu. Nie do końca, to pokazuje stosunek człowieka do innych, albo umiesz się zachować albo nie. Dobre wychowanie nie ma ceny i kalkulacji czy się opłaca czy nie. Możesz takie kalkulacje robić potem w biznesie, ale nie etapie spotkań. Po prostu albo umiesz się zachować albo nie.
  • Odpowiedz
@niestrollowany_w_38_walkach: marnuje swój czas dla niej tak samo jak ona dla mnie i jeszcze mam płacić za jej żarcie? to nie ma NIC wspólnego z dobrym wychowaniem, powtarzam, ja nie wiem, to twoje pokolenie to jest jakieś upośledzone chyba, jak można obcej osobie płacić za żąrcie tylko ze względu na jej płeć? to zwyczajny seksizm życie to jedna wielka kalkulacja od samego początku, forsy na obce laski nigdy nie zmarnuje
  • Odpowiedz
Już wtedy myślałem żeby zrezygnować, ale głupio by było


@AnonimoweMirkoWyznania: protip - jeżeli nie wyglądasz jak grecki bóg to masz o wiele większe szanse zaruchać jak przy takich jazdach powiesz jej 17:15 "ok kochanie, koniec zabawy - ja mam swoje standardy i nie pozwolę byle babie marnować mojego czasu". Zaruchasz? Pewnie nie, pewnie już więcej się nie spotkacie. Ale szanse na to, że będzie myśleć o Tobie cały wieczór, a
  • Odpowiedz
@tinder_project: od zawsze był sens, pojedź sobie do USA albo innych krajów zachodnich, wyjdź z polskiego osiedla i zobacz ile kobiet np. ma manhathanie co przyszły do knajpy z facetem płaci za rachunek. Nawet jeśli nie idę na randkę np. koleżanka z pracy/studiów to też najczęściej płace za kobietę, po prostu kultura i tyle. Mam dziewczynę na stałe od wielu lat i ona też nie ma problemu, że płace rachunki
  • Odpowiedz