Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Laska z tindera się wkurzyła na mnie bo:
1. ponaglałem ją, bo miałem ją odebrać spod mieszkania o 17 a dopiero o 18 wyjechaliśmy XD
2. Nie otworzyłem jej drzwi od samochodu. Uznałem że jest na tyle inteligentna, że sama ogarnie jak to się robi, ale ona nie xD Ja już wsiadłem i czekam na nią, patrzę o ch$j chodzi, drzwi nie są zamknięte, co ona odpiernicza.
Otwieram jej drzwi od środka i pytam czy jakiś problem miała z otwarciem tych drzwi czy co. A ona że oczekiwała że ja jej otworzę xd.

Szkoda strzepic ryja. Już wtedy myślałem żeby zrezygnować, ale głupio by było, więc pogadaliśmy chwilę ale ciągle cisnęła po mnie więc ją wysadziłem na jakimś pierwszym lepszym przystanku i sajonara.

#tinder #logikarozowychpaskow #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcca4dbc3fc8b000a774f6f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Serylek: Jakie frajerstwo, naprawdę kilkaset złotych w tę czy w tę mi żadnej różnicy nie zrobi. Jeśli ktoś spotykałby się ze mną dla darmowego obiadu to raczej bardzo szybko bym go wyeliminował z otoczenia. Jeśli tak patrzysz to najczęściej mierzysz ludzi swoją miarą. Przy okazji tylko na konferencji w Polsce spotkałem się z osobami, które wpadają najeść się za darmo i jak się pewnie domyślasz oprócz lunchu nie wyniosły nawet
  • Odpowiedz
@Serylek: ale oszczędność na tym poziomie nic mi nie zmieni. To nie jest oszczędność typu czy giełda zwali się dziś 10% czy nie tylko cena obiadu. Nawet jeśli bym oszczędził 1000 takich obiadów to nadal to nic nie zmieni, a spędziłem sobie dużo miłego czasu własnie na tych obiadach. Nie odwracam pojęć, to że uważasz że pewne normy się przeterminowały to jedno, a to jak działa świat do drugie. Rób
  • Odpowiedz
@tinder_project: Przecież nie spotykasz się z kobietami tylko na s-x, mało tego istnieją relacje czysto formalne i przyjacielskie. Poznajesz ludzi, rozmawiasz z nimi i poszerzasz horyzonty. Wy tutaj otwieracie mi oczy na świat ludzi, którzy czują się godnie jak nie płaca rachunku za kogoś ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie zgadzam się, nie wróżę wam pięknej i ciekawej przyszłości, ale odnotowałem wasze istnienie.
  • Odpowiedz
@Serylek: Nie jest, szkoda jej czasu na kogoś dla kogo obiad do duży problem. Po prostu jeśli masz pieniądze ale ci szkoda na obiad to z twoja psychika może coś być nie tak, a jeśli nie masz to znak że jesteś nie zaradny życiowo. Tak samo masz pierścionki zaręczynowe z tego samego powodu. Zasady dobrego wychowanka i naszej kultury są właśnie tak zbudowane, możesz się obrażasz ale nie biorąc udziału
  • Odpowiedz
K.: Wydaje mi się, że otwieranie drzwi od samochodu jest normalne jak i drzwi od mieszkania/lokalu itd. trochę kultury.
Twój ojciec matki/koleżanek nie przepuszczał ani drzwi nie otwierał? Burak i tyle. Można się spruc, że musiałeś czekać ale otwieranie drzwi kobiecie to chyba na porządku dziennym

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@krne: Nie nabijam się z kobiet tylko korporacji, które tak naprawdę w dzisiejszych czasach są odpowiednikiem komunistycznych zakładów, gdzie ludzie w pocie czoła wykonują procedury bez zastanawiania się po co to robią. Zgadzam się z twórcami tych procedur i dokładnie wiem po co zostały stworzone czyli żeby wyeliminować myślenie na niższych poziomach. Jednak nie uważam, że praca polegająca na ich przestrzeganiu jest wielkim osiągnięciem. Personalnie o ludziach nie mówię źle,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Raz poznalem dziewczyne na pikniku i skonczylo sie u niej w domu tej samej nocy.

Po kilku dniach zaproponowalem drugie spotkanie i restauracje - 10 minut przed umawiana godzina pisze, ze sie spozni - juz chcialem wracac ale postanowilem dac jej szanse. Gdy przyszla, to mimo figli pierwszej nocy zachowywala sie dziwnie oraz czekala jak kazda ksiezniczka aby zaplacic za nia - drugi faul. Bylem na tyle grzeczny, ze odprowadzilem na metro ale trzeciego spotkania juz nie bylo.

Dobrze, ze odpaliles ksiezniczke od razu, szkoda czasu na takie gowno
  • Odpowiedz
@niestrollowany_w_38_walkach:
Mowisz ze masz 36 lat, tak duzo hajsu,jestes mega dzentelmenem i mimo wszystko nie masz zadnej kobiety na stale? Xd
Raczej obstawiam ze nawet jesli z hajsem to prawda, to raczej masz slabe powodzenie u kobiet i myslisz ze hajsem i placeniem za nie zaskarbisz sobie ich sympatie
  • Odpowiedz