Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że przez poprawność polityczną nie ma prawie w ogóle komedii? Nie można już nikogo obrażać, więc twórcy poszli w brutalność i seks. Teraz gry, filmy i seriale ścigają się, kto będzie bardziej kontrowersylny w sensie bardziej brutalny, bardziej obrazoburczy (w kontekście religii) i wyuzdany. Nie ma już komedii pokroju Monty Pythona, Czy leci z nami pilot, Blues Brothers, Akademia Policyna, Świat wg Bundych. Nawet oberwało się Przyjaciołom się oberwało za szowinizm (sic!).

Niestety przez lewactwo całkowicie straciłem zainteresowanie ogólnie pojętą rozrywką, wszystko sprowadza się tylko do epatowaniem okrucieństwem albo seksem. Filmy i gry są strasznie drętwe i przewidywalne. Ehh, nie pozostaje mi tylko grać w stare gry i oglądać stare filmy. Szkoda, bo gdyby nie obecną ideologie ze współczesną technologią możnaby było zrobić naprawdę świetne dzieła.

Tak swoją drogą to zastanawiam się czy jeszcze przejdzie kolejna część GTA, raczej wątpię, bo to chyba ostatnia gra, która naśmiewała się z obecnych chorych czasów. Teraz by to raczej nie przeszło.

#cyberpunk2077 #gry #filmy #seriale #rozrywka
  • 50
@Cybher1: za to standupy mają się dobrze jak nigdy, o ile wiesz kogo oglądać. Jak oczekujesz komedii z Hollywood to nic dziwnego że jesteś rozczarowany xD

A po religiach im bardziej jadą tym lepiej, te gówna trzeba zbijać aż ćwiekiem przy każdej okazji. Problem jest w tym, że tego akurat jest za mało, bo może się oberwać nie tej co trzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
@Cybher1: mnie trochę to bawi, tak samo jak zaczynała się Mafia III - twórcy musieli poinformować, że starali się odwzorować sytuację na południu USA w latach 60-tych i że to wcale nie są ich poglądy. Nie lubię traktowania odbiorców jak debili, przecież wystarczy zagrać w tę grę, interpretować w stopniu podstawowym i można bez problemu dojść do wniosku, że nie jest to żaden hołd dla rasizmu.

Trzeba być ślepym, żeby twierdzić,