Wpis z mikrobloga

@TrexTeR: Do GTA IV mam dodatkowy sentyment, bo pamiętam jak z chłopakami w gimbazie czekaliśmy na pierwsze trailery, i jak nas wyrwało z butów kiedy kolega po raz pierwszy odpalił to na swoim PS3. Taki przeskok technologiczny w tamtych czasach nawet nam się nie śnił, do tego ta ciężka atmosfera i klaustrofobiczna mapa. Czwóreczka z dodatkami (TBoGT i TLAD) dla mnie zawsze będzie top jeśli chodzi o serię GTA.
@Palladyn400: Na Xboxach można grać we wstecznej kompatybilności. Ale jak masz duży TV to grafika wygląda naprawdę źle. Ale chociaż dali 60fps.

Nie rozumiem ludzi, którzy lubią grać padem w GTA. Jestem fanem tej serii, więc kupiłem na xboxa V, bo miałem za słabego kompa. Zamiast się cieszyć grą, to się męczyłem grając tym padem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i teraz V jest moim najmniej lubianym GTA.
@TrexTeR: podpisuje się, bardziej mi podeszła IV niż V, w IV więcej grałem i bardziej sie jarałem, był lepszy silnik, lepszy model zniszczeń itd.
V przeszedłem raz, potem poganiałem się trochę z policją przez parę dni, wyłączyłem i nigdy więcej tej gry już nie odpaliłem, a do IV zdarzy się wrócić