Wpis z mikrobloga

@luxkms78 jak można przepraszać za "bałagan" w swoim mieszkaniu (°°
Jeżeli spodziewam się gości to ogarniam jeżeli jest potrzeba a jak ktoś przychodzi bez zapowiedzi i przeszkadza mu to jak wygląda mieszkanie to mógł się zapowiedzieć
  • Odpowiedz
@Bajo-Jajo w punkt. Nawet idąc z psem psiarze są groźni i należy ich unikać bo oni są gotowi specjalnie się na ciebie przyczaic w krzakach żeby zwrócić ci uwagę że smycz która ma twój pies jest ujowa ( _)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@luxkms78: nie widzę najmniejszej różnicy między #!$%@? o swoim psie/kocie czy o dziecku. Zasadniczo to większość tego nie widzi, ale o dzieciach po prostu "nie wypada" mówić że ma się czyjegoś bombelka w dupie i że nie jest naważniejszą istotą na Ziemi.
  • Odpowiedz
@luxkms78: a tak juz poza heheszkami to psiarze sa na wykopie tym samym co madki na fb. Cale mirko zasrane jskimis #!$%@? kundlami i kotami. Jakies rozowe paski z kontami od roku i avatarami z manga albo siersciuchami z innymi randomami spuszczaja sid nad marnymi jakosciowo fotkami byle jakich pieskow. Ochy i achy jakis #!$%@? obcych psow, no #!$%@?. A ci co przedkladja zycie zwierzat nad ludzi to juz patologia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@barszczowo: Ja sam jestem ojcem i mam też zwierzęta w domu (m.in. kota którego uwielbiam) ale trzeba pamiętać że kot zwierzę a nie człowiek. Oczywiście czcze gadanie o bombelku też jest słabe.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@luxkms78: różnica między psem a dzieckiem jest oczywista, ale jaka zasadnicza różnica jest o truciu bez przerwy dupy innym, jeśli chodzi o psa czy dziecko? Nikogo to nie obchodzi a wręcz irytuje.
  • Odpowiedz
@RamzesXIII: No to jak czekasz, to jako antynatalista wypowiem się. Antynatalizm nie mówi nic o przepraszaniu za bałagan w domu, ani o gdadaniu o swoim psie, jakby się go urodziło. To tyle, mam nadzieję, że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz