Wpis z mikrobloga

Masz mój miecz Mateo. Ja tam wytrzymam.

Zanim napiszecie:

Nie nie mam nic z tarczy bo moja branża się nie kwalifikuje.

Nie mam małego ZUS i nie mam żadnych zwolnień z czegokolwien.

Mam za to 300 do końca miesiąca i zawieszona działalność od grudnia.

Tak więc te święta będą wyjątkowe, dla mnie, ale mam nadzieję że kopalnie nie upadną, 500 plus będzie wypłacone , 13 urzędników nie są zagrożone, ani 13 emerytury.

Pozdrawiam serdecznie nasz rząd.

#dzialalnoscgospodarcza #firma #receopadaja
M.....n - Masz mój miecz Mateo. Ja tam wytrzymam.

Zanim napiszecie:

Nie nie mam nic...

źródło: comment_160707807268P7mIQUfVvAigtkL1QJun.jpg

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
proste ciężkie prace na jakie jest popyt.


@masz_fajne_donice: Jesteś pewien, że jest popyt? W moim rodzinnym miasteczku bezrobocie skoczyło powyżej 20%. Obawiam się, że można naprawdę mieć pecha w takim okresie.

Tzn. wiadomo, szczęściu trzeba pomóc, ale czasem to się może po prostu nie udać.
  • Odpowiedz
@Marcymon co byś nie robił i jaki biznes byś nie miał, przykro mi w #!$%@? że tak się stało, najszczersze wyrazy współczucia z mojej strony i mam nadzieje że wszystko się ułoży jakoś, zdrowia Mirku bo tego kupić sie nie da, jak byś chcial pogadać to daj znać, dasz rady ( ͟ل͜)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Marcymon: Totalnie nie masz głowy do zarabiania. Trzymasz się biznesu do którego dokladasz od stycznia dla jakiś, śmiesznych przekonań, że lepiej u siebie zarobić 3k niż na UoP bo tam robisz "na kogoś".

Dawno już powinieneś zawiesić działalność w tej sytuacji gdy przejadasz swoje oszczędności i nie masz na tyle inwencji aby zarabiać w tych czasach.
Czas iść zarabiać na Pana i zrozumieć, że nie nadajesz się na biznes.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@trox: bolzcy przedsiembiorcy to najbardziej poszkodowana grupa społeczna w Polsce, zaraz po incelach z wykopu i grafikach komputerowych xD
  • Odpowiedz
@Marcymon: pomijając #!$%@? zachowania rządu, CZEMU LUDZIE KTÓRZY UTRACILI PRACE/DOCHODY nie pójdą do innej pracy? Ciągle jest pełno ofert pracy, fizyczynych czy mniej wymagających GDZIE REALNIE ZAROBISZ PIENIĄDZE KTÓRYCH POTRZEBUJESZ
  • Odpowiedz
a powyższy cytat mówi o podatkach? Czy jednak wyśmiewanie rozdawnictwa zaraz po tym jak napisał ze nic z tarczy nie dostał bo się PKD nie załapało


@g0dl1ke: tylko, że mówiłeś o narzekaniu, że nic nie dostał w ramach rozdawnictwa, a to odnosi się do innej części tamtego posta.
  • Odpowiedz
@g0dl1ke Prowadź DG, miej 300zł na koncie, wiń rząd bo mogłeś mieć 1700 xD

also wyśmiewaj rozdawnictwo i narzekaj, że nic nie dostałeś w ramach rozdawnictwa xD

Ciebie mamusia też kiedyś przestanie utrzymawac ( )
  • Odpowiedz
Jak nie potrafisz prowadzić biznesu z zyskiem to nie powinieneś go prowadzić


@igor0906: Ciekawe jakby ci ktoś #!$%@?ł łopatą i bym powiedział "jak nie potrafisz sobie wstawić zębów to nie powinieneś ich mieć" to byś się ze mną zgodził.

Całe życie miałeś żeby się przygotować na ten cios.
  • Odpowiedz