Wpis z mikrobloga

to największy problem jest z tymi ledowymi światłami, i to faktycznie jest nieprzyjemne ale to jest nic przy światłach przednich w nowych autach ledy sredy lasery #!$%@? dzikie węże jak to jest dopuszczone to ja nie jestem w stanie tego pojąć. Oślepia strasznie i nie, żadne poziomowanie czy matrix sratrix led nie sprawia, że nie oślepiają
bendarowski - to największy problem jest z tymi ledowymi światłami, i to faktycznie j...

źródło: comment_1606893498zRUGxcgklZlIjgBDfKkI0Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins coxD auto hold utrzymuje samochód w miejscu. Światło stop się wtedy nie świeci.

Sytuację że zdjęcia to z reguły automat albo po prostu dzban, z gatunku tych co włączenia przeciwmgielne jak widoczność spada do 200 metrów
  • Odpowiedz
Przecież kierowca za wami jest oślepiany.


@pawelkoszalin2: Co jest? XD Spędzam dużo czasu w aucie i nigdy by mi do głowy nie przyszło, że światła stopu mogą mnie oślepiać XD Jak stoisz pierwszy na światłach, to pewnie masz stan przedpadaczkowy jak się zmieniają z czerwonego na zielone
  • Odpowiedz
Przecież kierowca za wami jest oślepiany


@pawelkoszalin2: XD nie rozśmieszaj mnie. Odsuń się od auta poprzedzającego na 10m to nie będzie problemu. A jak ktoś używa przeciwmgielnych na autostradzie przy mgle, której widoczność jest większa niż ustawowe 50m, a mniejsza niż powiedzmy 100m (co jest wybitnie niewielką przejrzystością na autostradzie przy prędkości 140km/h) to też Cię oślepia?
  • Odpowiedz
@pawelkoszalin2: Dzieje się tak dlatego, że polscy kierowcy na kursach nie są uczeni myślenia a bezmyślnego działania tak jak im zakuto do "łbów" - zatem cisną hamulec bo tak im wpojono. Ja sam zaciągam ręczny i nie walę stojącym za mną po oczach bo wiem, że jesienią i zimą jest to uciążliwe.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@weedmario: u mnie w golfie przy auto hold świeca światła stopu jak się zatrzymam na światłach pojawia się na desce rozdzielczej ikona zielona z wykrzyknikiem (jak ta czerwona od ręcznego) i wtedy światła stopu świeca cały czas dopóki nie ruszę
@karolek_z_naklejkowa:
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karolek_z_naklejkowa: może co kraj to przepisy, nie wiem, wiem jak to działa bo też kiedyś mnie to dziwiło i sprawdzałem ale po prostu na auto hold światła stopu nie gasną. Wcześniej miałem golfa 2015, teraz mam rocznik 2019, oba mają auto hold i zachowuje się tak samo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eloar: nie w każdym aucie z automatem jest typowy ręczny, w nissanie rogue miałem ręczny jako nożny, tzn czwarty pedał z boku i trzeba było się nagimnastykowac żeby go nadepnąć xD
  • Odpowiedz