Wpis z mikrobloga

@Niski_Manlet: Kultura naszych czasów wmawia mężczyznom, że kobieta potrafi kochać, czuje przywiązanie, jest w stanie współczuć... Ogólnie, że ma zdolność do jakiejkolwiek uczuciowości wyższej... A to nie ma nic wspólnego z stanem faktycznym... Kobieta interakcje z tobą traktuje, jako transakcję, z której chce jak najwięcej wydrzeć, pod minimalnym wkładem własnym... Liczy się tylko wygląd , kasa, status, i jak bardzo głupi jesteś, żeby wierzyć w jej majaki
@Niski_Manlet: to znaczy zgadzam sie z tym ze praca kobiet w domu i wychowywanie dzieci powinny byc docenione ale jej pomysl jest nierealny, bo jak sprawdzic czy kobieta rzeczywiscie cos robi w domu i jak uczciwie wycenic ta prace oraz co z mezczyznami ktorzy wychowuja dzieci lub zajmuja sie domem.
@Niski_Manlet wystarczy tylko mieć w porządku partnera i podzielić obowiązki domowe, wychowana ie dzieci po równo. Jeśli oboje pracują xd sorry ludzie tak żyją XD każdy ma jakieś obowiązki, w zależności od tego jakie życie sobue wybrał. Po co gadac takie rzeczy ( ʖ̯)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JimmyKimmel: no ogólnie nigdy nie uderzaj na lewo od siebie to zasada lewicy od międzywojnia. Dlatego Bolszewicy się tak rozszalali, dlatego też Niemiecka socjaldemokracja została praktycznie zanihilowana.
Mi dużo youtuberów już od jakiegoś czasu nie pasowała. Dem na przykład od dawna był lewicowy, wiedziałem o tym, nie krył się z tym i gituwa, mogę sobie uczciwie brać poprawkę na to, no i lubię jego smieszkową twórczość. Ale Naukowy Bełkot podpadł mi