Wpis z mikrobloga

@Niski_Manlet: Skąd w ludziach pomysł na to, że życie ma być / jest sprawiedliwe? Państwo daje nam w miarę równe szanse reszta to praca i upór, ale niestety nie zaczynamy z tego samego pułapu, jeden jest z patologii, a drugi z dobrego domu. Życie to ku#wa ¯\_(ツ)_/¯
@Niski_Manlet: Nie chcę być jakimś mizgonem, ale to jest za daleko posunięte lewactwo i "równouprawnienie" kobiet. Jak ktoś chce krótszy dzień pracy, to niech sobie negocjuje z pracodawcą np. 1/2 lub 3/4 etatu. Tak się da w niektórych sytuacjach. Poza tym, mężczyźni też zajmują się różnymi sprawami domowymi poza pracą i nie sądzę, żeby któremuś przyszło do głowy, żeby brać za to hajs od Państwa. Ponadto, te pieniądze skądś trzeba wziąć...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niski_Manlet: ta dziewczynka nie wygląda jakby w życiu wykonała jakąkolwiek pracę fizyczną, nawet domową. Dla ludzi takich jak ja, konfa, czy nawet strateg z Żoliborza to wybór pomiędzy falszywym przyjacielem, który ma na mnie wywalone, a kimś szczerym dla ktorego jestem wrogiem i źródłem całego zła. Wybór jest prosty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Niski_Manlet: Poziom rozmów na tym podcaście wyraźnie spada a szkoda. Mam wrażenie że Karol nie jest szczery w tych wywiadach, zamiast wyrazić swoje zdanie to omija łukiem, kiwa głową i mówi jakieś nieśmieszne żarty próbując jakby się przypodobać rozmówcy. Już od jakiegoś czasu mam takie odczucia. Jaki normalny człowiek się zgodzi z tym o czym ona mówi, zamiast jej wypunktować te dyrdymały to się boi chyba swojego zdania. Jak zapraszał Maćka