Wpis z mikrobloga

Poziom rozmów na tym podcaście wyraźnie spada a szkoda. Mam wrażenie że Karol nie jest szczery w tych wywiadach, zamiast wyrazić swoje zdanie to omija łukiem, kiwa głową i mówi jakieś nieśmieszne żarty próbując jakby się przypodobać rozmówcy. Już od jakiegoś czasu mam takie odczucia. Jaki normalny człowiek się zgodzi z tym o czym ona mówi, zamiast jej wypunktować te dyrdymały to się boi chyba swojego zdania. Jak zapraszał Maćka Dąbrowskiego czy
becvvv - > Poziom rozmów na tym podcaście wyraźnie spada a szkoda. Mam wrażenie że Ka...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@becvvv: Tak zgadzam się żeby dać się wypowiedzieć , ale prowadzący chyba zapomniał o tym żeby swoje zdanie w końcu powiedzieć. Zamiast tego wyskakuje odrazu z tekstami co prawacy czy Bosak powie.
@Niski_Manlet: @grafikulus:

Kiedy oglądałem #miodowelata w czasach młodości, to myślałem sobie czasem „jaki ten Karol zły, że ciągle tak dogryza tej swojej Alinie, że ona niby nic nie robi i siedzi w chacie tylko – przecież kobita się domem zajmuje i też ciężko #!$%@?”. I wiecie co? Dzisiaj, jak już przeżyłem ładnych parę lat na swoim, widzę, że ostro się wtedy myliłem litując nad Aliną. No bo tak –
KawaJimmiego - @NiskiManlet: @grafikulus:
 Kiedy oglądałem #miodowelata w czasach mło...

źródło: comment_1606789948WQ11PKKMl30uNay6HTg3sK.jpg

Pobierz
Jaki ona ma wpływ na politykę?


@dnasstorm: jest w radzie strajku kobiet (choć nie mylmy strajku kobiet z protestami, bo tak naprawdę większość protestujących nie kojarzy Marty Lempart, ani reszty tych kobiet). Z drugiej strony znając życie SLD wrzuci ją na listę wyborczą z innymi wynalazkami jak Klimasara
@becvvv no i co czyli można wywnioskować, że paciorek nie jest nawet bliski takiemu profesjonalnemu podejściu bo on boi się konfrontacji z gościem i zawsze wszystko przyklepie