Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rack pull 330kg, sztanga podwyższona o jakieś ~17cm. Czyli dla mnie bardzo niekorzystna pozycja. Ciężkie ale gładkie powtórzenie.

Specjalnie wybrałem nietypową wysokość z której nigdy nie robiłem jeszcze ciągu, aby każdy wynik był po prostu rekordem, i nie było żadnej presji :)
Bo tak jak pisałem wcześniej,po tym fatalnym okresie złych, przesadzonych treningów, teraz się "odbudowuje". Raptem tydzień za mną, ale powolutku zaczynam nabierać wiatru w żagle i treningi cieszą :)

Cały trening
Rack pull ~17cm 330x1
2x32kg KB swing 4x7
45d bench back raise 3x12
Reverse hypers 3x10
Hanging leg raise 4x10

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Dzisiaj rack pull 330kg, sztanga podwyższona o jakieś ~17cm. Czyli dla ...
  • 25
Jak tak patrzę, to wyglądasz dosyć chudo od tyłu, tak jakbyś mógł jeszcze dorzucić nawet te 10 - 15 kg, a i tak nie byłbyś tak ulany jak niektórzy z Twojej kategorii wagowej. Masz jeszcze w planie zwiększanie masy?


@Mahapralaja: Do sylwetki typowego grubasa to mi jeszcze daleko :P. Co do zwiększenia wagi, ja na tym etapie teog nie planuje, po prostu jem tyle ile ciało mi mówi że potrzebuje :)
@IntruderXXL: lol to niemało :D nie widać tych 191cm na filmiku, masakra mam nadzieję że Cię nie spotkam nigdy w ciemniej uliczce.
poza tym nie ma co się zalewać, siła jest ważna ale sylwetka też ważna, Pudzian był taki popularny nie tylko ze względu na siłę, ale też super sylwetkę na tle reszty siłaczy
lol to niemało :D nie widać tych 191cm na filmiku,


@phoos: No jakoś nie widać tego na filmikach, ale to też wina tego że jestem proporcjonalnie zbudowany... to znaczy obwód barków ~170cm, przedramie ~50cm, łydka ~55cm etc
@IntruderXXL

Rack pull ~17cm 330x1


Jak rozumiem jakoś podchodziłeś stopniowo do tego ciężaru?
Możesz napisać ogólnie jaką rozgrzewkę zrobiłeś przed tym treningiem? A najlepiej to zawsze pisz jakimi ćwiczeniami się rozgrzewasz :D