Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki #trojbojarze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostanio zainteresowałem się tą dyscypliną i chciałabym się dowiedzieć jak u Was wyglądał proces nauki. Chodziliście regularnie na sekcję i praca z trenerem? Czy może poradniki internetowe i praca samodzielna? Do tej pory byłem na 8 zajęciach, tylko że w moim mieście sekcja kosztuję 280 zł/msc. Zastanawiam się czy jest sens płacić tyle forsy czy może chodzić na siłownię i samemu próbować? Mam dość bogate doświadczenie sportowe. Z fartem
#trojboj #warszawa #sportoweswiry #weightlifting #strongman #mirkokoksy #bodybuilding
  • 5
  • Odpowiedz
@A___M91: ja dopiero po kilku latach wszedłem pod skrzydła trenera. Da się, ale wymaga trochę poświęcenia i chęci, żeby zdobyć wiedzę. No i z perspektywy czasu żaluję, że wcześniej się nie zgłosiłem bo w 2 miesiące poprawiłem błędy techniczne, które przez te lata powielałem. Odblokuj priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@A___M91: 280 zł na miesiąc to nie jest przecież dużo. Większość ludzi na tagu to tylko teoretycznie trujbojarzye, tylko dlatego bo można być grubym, nikt nigdzie nie startuje xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@deshix: budzi rozważania twoja wypowiedź bo jest prawdziwa. Nie można nazywać się trójbojarzem jeśli się nie startuje. W rzeczywistości na tagu jest może kilka takich osób.
  • Odpowiedz