Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BillyGugu:

To oczywiste jak zrzucasz 20 kg.
Tak samo jak klata inaczej wygladała X lat temu na 120 kg i na 70 kg.
I nie mam gino ani lipo, sprawdzane USG i badane po prostu hmm "taka uroda" i zresztą od dziecka mialem dość duże
  • Odpowiedz
@Kasahara: nie chodzi mi o gino ani lipo, nie w tym sek. Po prostu zrobily sie "kanciaste"?
Zauwazylem to na rowni z Twoim wejsciem na grubsze srodki.
Bron Boze nie atakuje czy drwie, zastanawia mnie czy mozna laczyc te 2 fakty razem
  • Odpowiedz
@BillyGugu: prawdpodobnie Ci sie zdaje, bo ja różnicy nie widzę zadnej. Wygla∂ają tak samo jak rok temu, gdy się zauszyłem bez środków. Spada tłuszcz to są bardziej "kanciaste" i ogóle dlaczego każda dyskusja na wykopie jest o np. kształcie nosa lub aspekty, w którymi ktoś się urodził jakieś znamie etc nie chodzi o mój temat ale kogokolwiek w jakimkolwiek tagu etc a cos sensownego i na temat mało kiedy xD
  • Odpowiedz
analizę moich sutków :D


@Kasahara: no jak @BillyGugu zwrócił na nie uwagę, to faktycznie dziwnie sutek wygląda na tym foto (mógł fotograf pobawić się trochę cieniami w tamtej okolicy) ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale pewnie te "kanty" spokojnie się zleją, jak wejdziesz na masę i klata bardziej się wypcha mięśniami. Bo tu raczej nie ma winy koksów, tylko taki urok, zwłaszcza, że przecież zredukowałeś dość
  • Odpowiedz
@Kasahara: to tym bardziej. Foty mają to do siebie, że często nawet normalnie wyglądające rzeczy mogą wyglądać co najmniej dziwnie, jak się cienie nietypowo ułożą :)
  • Odpowiedz