Wpis z mikrobloga

Zerwałam właśnie z niebieskim ( ͡° ʖ̯ ͡°) przegięłam czy nie?

Czwartek:
Pisaliśmy coś, nie zrozumiałam czegoś co napisał (mało istotna rzecz) i on napisał, że jest na imprezie z przyjaciółmi, ale może iść do kąta i mi wytłumaczyć wszystko, bo bardzo mu na mnie zależy- ja napisałam, że nie, luz, możemy dokończyć jutro albo w inny dzień, bo lepiej być na żywo na imprezie zamiast w telefonie, wysłałam mu życzenia dobrej zabawy i buziaki, on na to dziekuję i serduszka, ja na to nic

Piątek:
Myślałam, że on się odezwie jak się obudzi po tej imprezie, ale nie odezwał się, ale wstawił do Internetu filmik z rowerów i jakiś tam post

Sobota:
Napisałam do niego, że długa ta impreza :) I on napisał na to, że właściwie tak i że chciał w piątek do mnie napisać wiele razy, ale ciągle coś i miał imprezę rodzinną a teraz jest na spotkaniu z klientem (w piątek miał wolne)

Ja na to: nie jestem głupia, miałeś czas dodawać posty na Internecie (pierwszy raz tak zrobił, bo nigdy nic nie dodał zanim mi nie odpisał) a nie miałeś czasu napisać do mnie słowa, wszystko jest dla mnie jasne w tym momencie tylko nie rozumiem po co pisałeś mi te wszystkie kłamstwa sam z siebie (że mu bardzo zależy, że bardzo tęskni itd), nie rozumiem po prostu po co. Sorry ale to nie dla mnie, wypisuje się z tego

On: myślę, że źle to oceniasz, nie kłamałem z niczym, jedyne co dodałem to filmik z rowera na wielkim kacu i jedno zdjęcie w poście, a potem prosto szedłem na imprezę rodzinną, Ty powiedziałaś że możemy to dokończyć w inny dzień a ja wiedziałem, że dzisiaj po 12 będę miał dużo czasu żeby rozmawiać

Dla mnie to dziwne, że ktoś ma czas wrzucać posty a nie ma czasu odpisać. Czy jednak to dobry powód, że go zostawiłam, czy przesadziłam? Przyjaciółka twierdzi, że on czekał aż ja się odezwę, że nic mu nie odpisalam na to "dziękuję" itd, że może chciał też zobaczyć czy ja się odezwę, ale nie sądzę. Nigdy wcześniej mnie tak nie olał... dobrze zrobiłam?

#zwiazki #rozstanie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
  • 77
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: w sumie jako niebieski powiem, że jak 'kocha' to by znalazł czas by napisać czy odezwać się, czy coś, jakaś impreza, kac a pozniej rodzinna to zadne usprawiedliwienie, gdyz te czynności były wazniejsze dla niego od Ciebie imo, ale z 2giej strony może to taki typ, ma dużą dumę, wiele koleżanek i nie wielbi aż tak różowych, inaczej podchodzi do związków, bo miał ich na pęczki, nie wiem.
Wiele wykopków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlody_czyzyk23: moim zdaniem on trochę przesadził, ale nie był to powód do zerwania. Z tego co zrozumiałam od tamtej pory nie odpisał ani słowa, a wrzucał coś do internetu? Może faktycznie nie miał czasu, ale no cóż wystarczyło napisać "Słuchaj X, jestem zajęty, ale wyjaśnimy sobie te sprawę później". Byłoby to najbardziej fair. Jeśli czegoś takiego nie było, a udostępniał posty to słabo.
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: podstawową kwestią jest tutaj forma relacji. Ja np należę do osób, które z partnerem rozmawiają codziennie. Wiem że są jednak ludzie, dla których gadanie online jest bez sensu i rozmawiają tylko, jak się widzą na żywo. Uważam, że jeśli macie do tego skrajnie inne podejście to po prostu taka relacja nie ma sensu, bo ktoś w niej będzie permanentnie #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mlody_czyzyk23: wrzucenie posta zajęło mu pewnie jakieś 2 minuty, a wytłumaczenie czegokolwiek takiemu dzbanowi zajęłoby mu około godziny. Dobrze, że z nim zerwalas. Nie niszcz życia chłopakowi.
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: A weź wyjaśnij mi czemu tak bardzo chciałaś z nim rozmowy na już kiedy ewidentnie był zajęty? Czy jakiś Alvaro De Santo stał sobie w kolejce do Ciebie? I co dała Ci ta zaczepka że koniec - że nagle klęknie przed Tobą i porzuci wszystkie inne ważne sprawy które ma na głowie bo Ty jesteś pępkiem świata? Związek wymaga umiejętności rozumienia drugiego człowieka a ty jej wcale nie posiadasz i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kirk85: #!$%@?! Jako niebieski tutaj - ja wolę gadać na żywo i w ogóle nie lubię pisać, więc jak mam chwilę wolę wstawić coś na FB nawet czy coś innego porobić. A z dziewczyną jak już pisać to jak mam więcej czasu bo nie lubię pisania 1 zdania i czekania na opdowiedź, napisania 2 zdania i skończenia rozmowy bo nie mam czasu na więcej lub ochoty.
OP ma problemy z bycia
  • Odpowiedz