Wpis z mikrobloga

Kolejka do sklepu TK MAXX w Krakowie, Bonarka. Siega ona na 2/3 calej galerii czyli okolo 250m. 250m ludzi bez godnosci, ktorzy kupuja w sklepie gdzie sprzedawane sa niewyprzedane resztki z ZACHODNICH sklepow. Wstyd i dramat do tego jakby nie mogli inaczej zycia spozytkowac, tylko kolejka na min 2h stania #krakow #koronawirus #cebuladeals #modameska #bekazpodludzi
negroni - Kolejka do sklepu TK MAXX w Krakowie, Bonarka. Siega ona na 2/3 calej galer...

źródło: comment_1606579619cjaymDiUtbf3Xrb5TDPRfq.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@negroni: ale to i tak mało, byłem tam wcześniej (wrzuciłem zdjęcie) i kolejka przy schodach zakręcała i była jeszcze dłuższa xD z pół tysiąca osób traciło swoją godność stojąc kilka godzin w oczekiwaniu na wejście do lumpeksu
  • Odpowiedz
@negroni: ale popatrz czy serio te durne baby nie miały już ciuchów i musiały stać te kilka godzin w kolejce żeby może nawet nic nie kupić? Cóż te baby z tymi ciuchami mają to ja nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@negroni: juz pomijajac ze te ciuchy w tkmaxx to czesto jakies #!$%@? marki, które nawet ciezko w necie znalezc xd zwykly szajs z tajwanu albo bangladeszu tylko z ceną w euro
  • Odpowiedz