Wpis z mikrobloga

Kolejka do sklepu TK MAXX w Krakowie, Bonarka. Siega ona na 2/3 calej galerii czyli okolo 250m. 250m ludzi bez godnosci, ktorzy kupuja w sklepie gdzie sprzedawane sa niewyprzedane resztki z ZACHODNICH sklepow. Wstyd i dramat do tego jakby nie mogli inaczej zycia spozytkowac, tylko kolejka na min 2h stania #krakow #koronawirus #cebuladeals #modameska #bekazpodludzi
Pobierz negroni - Kolejka do sklepu TK MAXX w Krakowie, Bonarka. Siega ona na 2/3 calej galer...
źródło: comment_1606579619cjaymDiUtbf3Xrb5TDPRfq.jpg
  • 42
z ZACHODNICH sklepow. Wstyd i dramat do tego jakby nie mogli inaczej


@negroni: a co mają wyjechać na zachód czy kupować "resztki" ze wschodnich sklepów?
@siodemkaxx: Ja nie narzekam, kilka razy miałem dobre steale jak chociażby bluza Love Moschino za 30% wartości z Zalando xD przez co przy zakupie dwóch (po późniejszej sprzedaży jednej z nich) wyszedłem na zero a jedna bluza została w szafie.
A kolejki przez ograniczenia osób w sklepie które są idiotyczne bo w marketach ludzi od #!$%@? a w odzieżowych akurat jakieś limity z dupy wzięte.
@negroni: akurat ten sklep jest zajebisty, jak się wie czego tam szukać XD Na szmaty nie poluję, ale da się wyrwać dobre marki. W dziale kuchennym są czasami takie perełki za bezcen, że klękajcie narody - markowe noże z Solingen za 1/3 ceny na przykład, akcesoria Bodum czy innych kuchennych marek premium. kubki i akcesoria Stanleya i wiele, wiele więcej rzeczy, które mnie akurat nie interesują, to ich nie wymienię XD
ktorzy kupuja w sklepie gdzie sprzedawane sa niewyprzedane resztki z ZACHODNICH sklepow

@negroni: a co sprzedaje tkmaxx w zachodnich sklepach?


@puexam: na zachodzie sprzedają całą kolekcję zamykanego sezonu, do nas trafiają końcówki które tam nie zeszły, w nietypowych rozmiarach i najbardziej obciachowych kolorach. ale polski klient potrzebuje przede wszystkim metki żeby się dowartościować i leci z tym do krawca na poprawki ¯\_(ツ)_/¯