Wpis z mikrobloga

@Metylo nie i #!$%@?. Przecież jak ten cały Maciej je dał recenzje kury warzyw i walił do niej konia to myślałem że skisne XD a do zahira nie pójdzie bo nie i #!$%@?, bufon #!$%@?
@Polasz: @korni007: @Alex_mski: fejm tego pseudo kebsa jest dla mnie kolejnym przykladem jak potrafie rozminąć sie z gustami ludzi. tak jak #kolobrzeg ma tego zahira do ktorego ciagle sa kolejki to poziom gastronomiczny jest na poziomie bar rab albo makkwak #szczecin. to zwykla pasza!
mięso marketowe, surowa kapusta, marchewka i płynny sos a ludzie #!$%@? jak swinie xD

a marketingowy chwyt zeby zatrudniac byle ciemnego pracownika to jest
@Polasz: W Poznaniu Zahir jest chyba na co 3 skrzyżowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A pamiętam jak zaczynali w Ostrowie, dwóch Turków pracujących po 16h (lokal był czynny 24h) z przekrwionymi oczami. Często z przemęczenia latali z krzesłami na żuli kręcących się obok dworca (lokal z kebabem znajduje się na przeciwko). Pewnie porobili pół roku i uciekli do domu odpocząć, ale to co zapoczątkowali to ich (
@nowa_zielonka ja jem tylko i wyłącznie właśnie w lokalu przy dworcu - to ten od którego się wszystko zaczęło. A ci dwaj to rodzina Zahira - kuzyni bodajże. Sam zahir jeszcze z 2 lata temu krecil rollo razem z bratem na kolejowej i szkolnej ale później już poszło i nie muszą ( ͡º ͜ʖ͡º) zahir ogółem spoko typek, opowiedział mi trochę historie jak to było z tym