Wpis z mikrobloga

@okuratnynarkotykarz: nope, dzisiejsze maki nie działają, masz niby te wyszukiwarki na hyperreal ale trzeba mieć hasło. Nalatasz się po sklepach szukając odpowiednich nr. serii i płukanka z 1kg będzie miała efekt max. jak 200 mg kodeiny albo 0 efektu xD Jak w dzisiejszych czasach chcesz być #opiowraki to masz kilka opcji:
- znajdujesz aptekę z tanimi thioco/antkiem - legalnie i wiesz ile bierzesz, ale trochę drogo
- znajdujesz
  • Odpowiedz
@Winkey mi nie chodzi o kindercpanie tego, dostęp to ja mam do oxy tramca i bupry na luzie, i z tego korzystam jeszcze w zdrowym rozsądku, ale one działają na mnie dość stymulująca, bupra się nudzi, a koda jest #!$%@? i droga, więc pytam czy są jakieś ciekawe bo mam ochotę napić się tego, i po prostu noddowac przez 10h w opiocieple, a pytam bo jeszcze z dwa lata temu były
  • Odpowiedz
@Winkey mi też by się nie chciało, staram się nie walić w ciągach, a co do trampka, to dla mnie top substancja do życia, i w sumie oxy mogłoby zastąpić to pst bo to takie mocne połączenie tramca z kodą, ale on to jest już #!$%@? drogi
  • Odpowiedz