Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale mnie irytuje obecna sytuacja w Polsce.

19 lat, różowa.
Szukam sobie pracy bo robię w takiej kijowej produkcji.
Każda jedna propozycja pracy jaką dostaje to allfinanzie, Oriflame, avon, workcostampolska.
Czy serio podczas pandemii jest taka #!$%@? ze z samym średnim wykształceniem mogę iść tylko do biedronki albo na magazyn?
Nawet w żadnych alkoholowych już nie szukają.
Nie wiem, codziennie oglądam oferty na różnych stronach i nic kompletnie...
Zostaje mi sobie złamać kręgosłup na produkcji na umowie zlecenie bo nawet umowy o pracę nie dostanę bo to januszex.

Uczący się ludzie to chyba teraz najgorzej traktowana grupa, dosłownie czuje się jak śmieć który może tylko robić gownorobote aż nie dostanie jakiegoś śmiesznego świstka.
#zalesie #pracbaza #mlm #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fbef7b8b554c8000ab00a54
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 77
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mieszkasz sama? Wg mnie pierw lepiej zrobić papiery i żyć do tego czasu na garnuszku starych... Sam chciałbym się wynieść lecz pierw chcę maturę teraz zrobić i kasę na studia odłożyć, nie wyobrażam sobie teraz pójść na swoje i robić w gówno robocie i szkołe jednocześnie.. Gdzie czas na nauke wtedy?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

A masz dla mnie 300-400 zł na książeczkę sanepidowska?


Dziecko, książeczka kosztuje 100-150 zł, chyba z dupy wyssałaś info o 300-400 zł XDDD. Ludzie proponują Ci dobre rozwiązania, a Ty wszystko odrzucasz i wszystko krytykujesz. I nie, nie mam dla Ciebie pieniędzy, bo sama teraz mam problem ze znalezieniem pracy i jakoś się nie użalam, tylko szukam gdzie popadnie nie narzekając przy tym, że przypadkiem w jakiejś robocie "ubrudzę" sobie
  • Odpowiedz
@Czimchik: Nie było tak jak jest teraz, jeszcze rok temu było mnóstwo ogłoszeń w Warszawie praktycznie praca od ręki w kawiarni, czy w galerii handlowej, teraz w Warszawie nie przyjmują nawet do McDonalds. Wiem, bo próbowałam.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania powiem Ci jako starszy kolega: wyjeżdżaj już teraz z tego kraju, nie czekaj. Pracuj, ucz się na zachodzie, korzystaj z możliwości, jakie Ci daje, przyj na uzyskanie obywatelstwa normalnego kraju, rozwijaj się w kierunku, który będzie poszukiwany na rynku pracy, a nie będzie związany z jakimś polskim kodem kulturowym. Skup się na nauce języków, jak najszybciej zapomnij o tym chlewie. Nie wiadomo, co tu będzie za parę lat, na pewno nic
  • Odpowiedz
@umtali: spójrz z punktu widzenia pracodawcy. Dlaczego ma zatrudniać kogoś bez studiów, skoro może zatrudnić studenta, który będzie statystycznie lepszym pracownikiem?
  • Odpowiedz
@bluelusca: faktycznie nie mieszkam w Wawie, ale dopisałem tez Wro a tutaj mieszkam od urodzenia.
Masz dwie ręce i nogi to do głupiego amazona za 24zl na h brutto. Owszem zapiernicz, ale masz za co żyć.
  • Odpowiedz
@muszewymyslec: powiem tak, bylam w sytuacji opki, z dobrym angielksim (swiezo powrot z uk), wymaxowanym excelem i innymi pierdo kwalifikacjami nikt nie dawal mi nawet szansy rozmowy (wysylalam 50-80cv dziennie)
Teraz ze tak powiem wspominam to z kwasnym usmiechem - mam 23 lata i w sumie udalo mi sie dobic do stawki ktora wedlug jakis danych gusowskich zarabiam wiecej niz 65% ludzi w PL, ale kazdego dnia boje sie ze wroce
  • Odpowiedz