Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale mnie irytuje obecna sytuacja w Polsce.

19 lat, różowa.
Szukam sobie pracy bo robię w takiej kijowej produkcji.
Każda jedna propozycja pracy jaką dostaje to allfinanzie, Oriflame, avon, workcostampolska.
Czy serio podczas pandemii jest taka #!$%@? ze z samym średnim wykształceniem mogę iść tylko do biedronki albo na magazyn?
Nawet w żadnych alkoholowych już nie szukają.
Nie wiem, codziennie oglądam oferty na różnych stronach i nic kompletnie...
Zostaje mi sobie złamać kręgosłup na produkcji na umowie zlecenie bo nawet umowy o pracę nie dostanę bo to januszex.

Uczący się ludzie to chyba teraz najgorzej traktowana grupa, dosłownie czuje się jak śmieć który może tylko robić gownorobote aż nie dostanie jakiegoś śmiesznego świstka.
#zalesie #pracbaza #mlm #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fbef7b8b554c8000ab00a54
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 77
@AnonimoweMirkoWyznania: A czemu szukasz jakieś utopijnej pracy, skoro biedronki itp nawet nie brałaś pod uwagę tylko wybrzydzasz ? Czyli praca jest tylko Tobie nie pasuje, to nie narzekaj.
Masz 19 lat, to jest główna przyczyna. Ja nigdy bym dziecka nie zatrudnił.. ale właśnie jakiś hipermarket itp to tak.
Sam mają 20 lat pracowałem w hipermarkecie. Całe 1035netto, wtedy była taka minimalna :D I spoko było.
Plus umowy o pracy.
Nie bierz
@AnonimoweMirkoWyznania: Obecnie to na całym świecie trudniej o pracę z powodu korony. Może byś dostała jakąś pracę w biurze do przyuczenia rok lub dwa lata temu. Znam kilka takich przypadków co się udało złapać "dobrze" płatną pracę w biurze zaraz po LO. Ale jak nie ma ofert pracy i nie uderzasz po znajomości to raczej ciezko będzie złapać taką fuchę.
@AnonimoweMirkoWyznania o stary jak oni chcą do księgarni skończone studia humanistyczne ( ͡ ͜ʖ ͡) moja znajoma co się wykazywała na studiach - socjologia i można powiedzieć że miała dobre oceny Wpisała sobie na fb asystent Kierownika rosssamana. Czyli widać już nawet nie liczy na karierę w zawodzie. Więc sorry. Rynek jest nasycony magistrami. I teraz magistrzy pracują w pracach stricte dla licealistów. I będzie coraz gorzej
@AnonimoweMirkoWyznania: 19lat, pandemia i do tego brak dodatkowych uprawnień czy wykształcenia.
Jaką pracę chciałabyś z takimi argumentami dostać?
Z takim zestawem za granicą jest dokładnie tak samo, przy czym z pracy w magazynie łatwiej coś odłożyć.
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem Ci ze przed pandemia, kilka lat temu w warszawie milam problem aby isc pracowac gdziekolwiek, nawet w biedrze. Jak nie masz statusu ucznia nikt cie nie chce bo jest podejscie ze zaraz sie zaciazysz i tylko miejsce pracy zamrozisz.

Nie zwalalabym tego na pandemie.
Wez sie do roboty bo u mnie kilka umiejetnosci hooja daly. Ze srednim to jak nie wkrecisz sie fartem lub po znajomosci to nie ogarniesz
@muszewymyslec: xD o warszawie tak pisza tylko ludzie nie z warszawy. Obecnie kolezanka, ktora pracowala jako aktorka nie jest w stanie znalezc pracy nawet na kasie. Nawet jak ja zatrudnia to dzien przed podpisaniem umowy sie zwijaja z interesem.
OP: @Sandrinia: tak? A masz dla mnie 300-400 zł na książeczkę sanepidowska? Bo ja nie mam. Żyje ledwo od 1 do 1 bo utrzymuje się sama.
Czasami nawet nie jem przez tydzień bo nie ma za co.
Wam jest łatwo mówić bo pewnie siedzieliście do 25 z rodzicami i #!$%@? na cały świat ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ja od 18 jestem na swoim, pracowałam w