Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale mnie irytuje obecna sytuacja w Polsce.

19 lat, różowa.
Szukam sobie pracy bo robię w takiej kijowej produkcji.
Każda jedna propozycja pracy jaką dostaje to allfinanzie, Oriflame, avon, workcostampolska.
Czy serio podczas pandemii jest taka #!$%@? ze z samym średnim wykształceniem mogę iść tylko do biedronki albo na magazyn?
Nawet w żadnych alkoholowych już nie szukają.
Nie wiem, codziennie oglądam oferty na różnych stronach i nic kompletnie...
Zostaje mi sobie złamać kręgosłup na produkcji na umowie zlecenie bo nawet umowy o pracę nie dostanę bo to januszex.

Uczący się ludzie to chyba teraz najgorzej traktowana grupa, dosłownie czuje się jak śmieć który może tylko robić gownorobote aż nie dostanie jakiegoś śmiesznego świstka.
#zalesie #pracbaza #mlm #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fbef7b8b554c8000ab00a54
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 77
OP: @Reaamu:
Miałam rok przerwy w nauce przez problemy psychiczne.
Miałam poważne myśli samobójcze i stany lękowe. Dopiero w tym roku po tej przerwie zebrałam się w sobie by iść ukończyć szkołę i w tym wieku niestety ale przyjęli mnie tylko do liceum dla dorosłych. Ale dzięki za osądzenie, bo generalnie to byłam w technikum na robotyce.
Zniszczyła mnie presja otoczenia i depresja - a teraz staram się cokolwiek zrobić
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Nie sluchaj demotywujacych komentarzy, to jakie masz ukonczone liceum, nie ma w zyciu zadnego znaczenia, a brak studiow ma duzo mniejsze znaczenie niz sie wydaje (szczegolnie jezeli nie bylyby to techniczne studia).
2. Rynek pracy dla mlodych zawsze byl i bedzie ciezki. Powiedzialbym nawet ze kilkanascie lat temu bylo znacznie gorzej.
3. Rynek pracy potrzebuje znacznie wiecej ludzi w gownorobotach za gownopieniadze, niz specjalistow i mniej wiecej w twoim
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Podczas pandemii jest #!$%@? z praca, dużo osób straciło prace i chwytają się tak naprawdę wszystkiego czego mogą
2. Rozumiem, ze mialas problemy, ale niestety; nie jesteś dzieckiem i nie można się nad Tobą użalać. Jesteśmy w tym samym wieku i tez liczę się z tym, ze po szkole będę musiała robić w głupim sklepie, byle by mieć i w międzyczasie czekac na coś lepszego. Żadna praca nie hańbi,
Czy serio podczas pandemii jest taka #!$%@? ze z samym średnim wykształceniem mogę iść tylko do biedronki albo na magazyn?


@AnonimoweMirkoWyznania: tak

xD ale jak masz 19 lat to dla Ciebie w Polsce zawsze było dobrze. Pamiętasz tylko kraj gdzie ludzie przyjeżdżali za pracą :) Nie masz pojęcia jeszcze jak teraz się pogorszy. Masz 19 lat, zero wykształcenia, zero doświadczenia, gówniany kraj i środek światowej pandemii. Praca na produkcji czy w
#!$%@? czego ty byś chciała po gówno szkole jeszcze z jakimiś zaburzeniami i bez matury ja jestem i byłem głąbem a maturę zrobiłem jeśli uważasz ze bez wykształcenia możesz zarabiać miliony to się mylisz włóż chociaż trochę na początku od siebie czytaj matura a potem oczekuj czegoś więcej
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież jak skończyłaś liceum to jesteś jednym z najmniej wykształconych dziewiętnastolatków. Ludzie po technikum czy po zawodówce mają więcej praktycznych umiejętności. Do liceum to się idzie, jak chce się szybko przejść ten etap edukacji i iść na studia.
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz 19 lat, nie masz nawet matury, chodzisz jeszcze do liceum, nie masz żadnych skillów typu: robienie grafik, programowanie, projektowanie, robienie stronek.

Jakiej pracy innej od avonu/pracy w sklepie/zapierdalania na produkcji oczekujesz?

Masz teraz wystarczającą motywację, żeby coś zrobić ze swoim życiem. Depresja depresją - każdy ma jakieś problemy, ale żyć i zarabiać trzeba. Tak to już jest. A jak będziesz mieszkać gdzieś indziej, niż u rodziców, to dopiero