Wpis z mikrobloga

@:Slaaaaavko debil. Niechęć sama z niczego się wzięła? Może ludzie nie lubią, kiedy robi się z nich idiotów ... Fiedor za swoją hipokryzję został spier*** z piedestału. Tak w ogóle ja osobiście nigdy nie uważałem go za "nadredaktora".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Meczuluteru: @Opalka: Szczerze to ja myślę, że ten film ma na celu coś innego, niż ma się na pierwszy rzut oka wydawać. Jak masz coś komuś do powiedzenia to mu mówisz/wysyłasz SMSa/robisz cokolwiek prywatnie a nie nagrywasz tajny film, który zaraz "wycieka" ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Opalka: Przede wszystkim, to próbuje mu robić dobry PR na niechęci do własnej osoby. Zauważ że film pokazuje dystans między Kubą a Sławkiem, zwraca uwagę na jakieś sprzeczne interesy, podkreśla "nieposłuszność" Kuby, przez co ludzie mają twierdzić, że nie jest lateksową wtyką.
Imo, tu bardziej chodzi o jakieś pozytywne wkręcenie go w społeczność wykopu, niż odwiedzienie go od pomysłu udzielania się tutaj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GiorgioBorgioWypierdacze: Z całym brakiem szacunku do jego osoby, myślę że tak. Przecież on cały czas snuje jakieś intrygi, a jego działania zwykle mają drugie dno. Deficyt intelektualny po prostu wpływa na to, że jest to płytkie, szybko się sypie i przynosi negatywne efekty, których nie przewidział.
  • Odpowiedz
@Zwanek:
to mu nic nie da, nawet jeśli tak jest, a chłopak może się urwie i nie będzie latexem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
poza tym struś ruter zabrał, poszedł odpocząć od tego wszystkiego w jakiś sposób, coś może być na rzeczy
  • Odpowiedz