Wpis z mikrobloga

urodzenie sie z tzipą to wygranie życia, możesz dosłownie sprzedawać guwno a podludzie spermiarze zapłacą za to 500 zł
jak nisko trzeba upaść żeby kupować czyjes guwno??
takie fetysze powinno sie leczyć
screen z jakiejś grupki o edukacji seksualnej, baba sprzedaje guwno za 500 zł i tak są chętni, normalny człowiek musi na to pracować tydzień na minimalnej, ale soyboy i tak powie ze kobiety nie mają łatwiej
#bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta #blackpill #przegryw #stulejacontent #seks #spermiarz #spermiarzalert #fetysz
Pobierz
źródło: comment_1606156447x3isJdULgT6gidSjlE2A66.jpg
  • 26
@Kantar CAŁA AMERYKA POŁUDNIOWA traktuje na równi kobiety i mężczyzn, każdy zapieprza za najniższą bez taryfy ulgowej. Nie cała Afryka, tylko środkowa. RPA jest całkowicie ucywilizowana i daje więcej praw kobietom niż mężczyznom, natomiast północ (Egipt, Libia, Tunezja, Maroko) jako dawne terytoria kolonialne już dawno przyjęły standardy europejskie które dają pełną wolność w noszeniu szmaty na głowie (burki czy jak to się tam nazywa). A jeśli chodzi o Arabię to niestety zaczyna
@s_theCapt: No opowiem wam szczerze historię która mnie spotkała bo natchnął mnie screen tej rozmowy. Raz szukałem pokoju w jednym mniejszym mieście, a że wybór nie był duży to sprawdzałem co się da. I trafiłem na mieszkanie bodajże dwupokojowe gdzie mieszkał właściciel i jeden pokój chciał wynająć. Cyk zadzwoniłem gadka szmatka wszystko spoko można oglądać tu i tu gość podał adres np. ul Lechowa 5/26 godzina 13.00 proszę wpadać. Jeszcze coś
@Kantar Tak samo (nie lepiej i nie gorzej), ja też wole tutaj zakończyć rozmowę bo widać że jesteś kolejnym typowym cuckem na wypoku a ja nie mam ochoty wyjaśniać was enty raz. ¯_(ツ)_/¯