Wpis z mikrobloga

Baba w pracy truje dupę znajomemu, że ją oszukał i jak nie chciał powiedzieć, to mógł w ogóle nic nie mówić, a nie kłamać XD

O co poszło?

Szymon z działu sprzedaży schudł jakoś ~40kg w ciągu roku jednym prostym sposobem, zobacz jak!!


Ta babka go wypytywała, bo sama ma tak na oko +50kg, jak to zrobił.

Powiedział prawdę, ale dodał że pije też dużo czerwonej herbaty, bo ponoć pomaga i w ogóle mu smakuje.

No i ostatnio truje mu dupę bo

piję tę herbatę i żadnych efektów.


Tylko o herbacie usłyszała, reszta zignorowana XD

#dieta #logikarozowychpaskow
  • 18
@ytong1918 to jeszcze nic xD

Kiedyś pracowałem w korpo gdzie było 40 kobiet i 3 facetów i ja tak trochę #mirkokoksy jak byłem na masie to +10kg i było gadanie ze się zapuściłem a podobno ćwiczę i nie widać efektów (hehe a one nie ćwiczą i nie mają takich problemów) ale później się wyciąłem i oko zbielało z zazdrości

No i pyta mnie taka Grażynka jak to zrobiłem więc mówię że codziennie
@ytong1918: ja stosuje samą dietę, i sporo chodzę fakt, ale teraz to głównie po domu bo koronawirus a spacery w maseczce mi nie odpowiadają i chudnę więc wiesz, ważne by deficyt kaloryczny był.
@ytong1918: Ja zrezygnowalem z bialego chleba/ryzu/makaronu, soli i cukru, za to jadlem #!$%@? miesa i warzyw z czarnym chlebem, czesto pizza i piwo, stracilem kilogram miesiecznie z malym wysilkiem, az teraz musze zaczac cwiczyc i #!$%@? ryz, bo az za bardzo spadlem xD
@ytong1918: niebieski pracował na infolinii do tabletek na odchudzanie, tam mówił że to tylko suplement i trzeba ćwiczyć i się dobrze odżywiać dodatkowo i brać dwie tabletki dziennie, baba zadzwoniła po tygodniu od zakupu że nic nie schudła, truła ze ja oszukał itd, co z tego że nie ćwiczyła i żarła jak świnia, dodatkowo brała jedna tabletkę tylko "by starczało na dłużej" xD też ogólnie liczyła ze dzięki tabletce dziennie zrzuci
@ytong1918: coś musi być na rzeczy z tą herbatą, do mojej pracy przyszła nowa dziewczyna i kiedyś na przerwie wspomniała, że jeszcze niecały rok wcześniej ważyła chyba ponad 20 kg więcej. A jedyne co zrobiła to zrezygnowała z cukru i piła tę herbatę, plus jakaś minimalna ilość ruchu.
Herbata czerwona Pu-erh - herbata wspomagającą metabolizm i ogólnie pojete spalanie tluszczu.

Swietna jako dodatek do diety, sama raczej nic nie zdziala. Polecam, szczególnie po obiedzie. Jest dosyć silna i dobrze działa na żołądek.

spalacz podobny do grapefruita, chilli czy cynamonu