Wpis z mikrobloga

@niemamnasmsy: Stanowski Brzeczka nie krytykował? Bońka nie krytykował? XDD to jeden z niewielu dziennikarzy który nie boi się wbić szpileczki i obiektywnie ocenić prace czy wypowiedzi obu Panów. Widziałas choć jedno stanowisko Stana na KS? Recenzja książki Domagalik w jego wykonaniu to co laurka dla Jurka i Bońka?
@Lezhrass: Chodzi mi o sam początek xD chyba wiem o czym mówię, a to że Stanowski zmienił zdanie to owszem prawda. Na początku jednak dawał Brzęczkowi szansę i lizał st00pki Bońkowi, kiedy kibice drwili z ognia w oczach.
@niemamnasmsy: no chyba jednak nie wiesz o czym mówisz albo dorabiasz historię do faktów. Zdecydowana większość dziennikarzy podchodziła do tematu wyboru Jurka dość chłodno i Stanowski laurek mu nie wystawiał. Boniek uznał że trener musi być z Polski i #!$%@?. Postawił na Nawałke który tez miał trudne początki, kombinował jak koń pod górę z powołaniami i dopiero wygrana z Niemcami była przełomem. Do tamtego meczu Nawałka też mocno obywał po głowie.
@Lezhrass: @Lezhrass: Wspaniały sukces 5. miejsce z Wisłą Płock xD w każdym innym klubie wylatywał z hukiem, Boniek się tym wyborem skompromitował, liczył na intuicję, a funfel Stanowski siedział cicho. Taka jest prawda. To nie miało prawa się udać. Michniewicza do pierwszej reprezentacji mógł przenieść bez problemów, bo to był jego podwładny. Marzeniem to mógł być trener z europejskiej półki, a nie Jurek z Ekstraklasy z ogniem w oczach. Po
@niemamnasmsy A gdzie tu przejaw hipokryzmu? Czy na wykopie tak o nim piszą to i ja napiszę?
Hipokrytą byłby właśnie gdyby go propsował, a teraz ganił. Wiemy, że tego nie zrobił. Podszedł na chłodno, bo skąd miał wiedzieć jak gość, który nigdy nie prowadził reprezentacji, ma sobie z nią poradzić...?
Nie skrytykował Bońka i jest funflem? Skoro ja nigdy nie skrytykowałem publicznie swojego dyrektora to nie oznacza, że jestem jego funflem, tym
@niemamnasmsy: januszowe #!$%@? uprawiasz i dorabiasz teraz historię do faktów. Pewnie ze ego Bońka jest wielkie i wybór spotkał się z dystansem. Ale nie widzę nic skandalicznego godnego pożałowania w wyborze Brzeczka właśnie wtedy bo kto był innym kandydatem? Był jakiś oczywisty wybór na selekcjonera że wybór Brzeczka powinien spotkać się z falą krytyki a Bońka powinno wywieść się na taczkach? Nie było.

Dokładnie, ja nie mam pojęcia jaki to będzie
@Lezhrass: Hejt wśród kibiców był ogromny od samego początku, mówiło się o opcji zagranicznej typu Bilić, wybór Brzeczka był idiotyzmem i nie dało się tego obronić.

Magiera szybko został wyjaśniony nie potrafiąc awansować do pucharów, a wcześniej drżąc o tytuł do ostatniej minuty. Z nieba do piekła w 9 miesięcy...

Nawałka miał lepsze CV. Zdecydowanie. Ciężko było znaleźć trenera z gorszym niż Brzęczek. 5. miejsce z Wisłą Płock, a oprócz tego
@niemamnasmsy: jestem fanboyem bo nie dostrzegam hipokryzji akurat u Stana? W takim razie znajdź mi jednego dziennikarza którego w tym aspekcie za hipokrytę nie uważasz xD

Nawałka miał lepsze CV. Zdecydowanie


Zdecydowanie lepsze CV XDD

Bilic i selekcjonerzy z Włoch byli zbyt kosztowna opcją.

Ciężko było znaleźć trenera z gorszym niż Brzęczek. 5. miejsce z Wisłą Płock,


Z marszu przychodzi mi 10 nazwisk. Argument z dupy.

Hejt się najlepiej sprzedaje.


Kolejny
@Lezhrass: Nie byli zbyt kosztowną opcją, sam twój idol Stanowski pisał, że nie chodziło o kwestie finansowe.

No to wal te 10 nazwisk. Brzęczek miał jeden dobry sezon. To wszystko. Z jakiej racji ktoś taki ma dostawać reprezentację? Wcześniej same kompromitacje. Nie ma żadnego autorytetu wśród zawodników na reprezentacji.

No i jeszcze kwestionujesz, że Nawałka miał lepsze cv? Serio. Poważny jesteś? xD

Stanowski jest akurat największym hipokrytą w środowisku. Jest na