Wpis z mikrobloga

@ethics: rozumiem, że jeśli założę aukcję na allegro z ceną za Xboxa za 8000zl to będę mógł pisać, że xboksiarze to lamusy, że zapłacą tyle za konsole? Chyba, że nie jesteś na tyle inteligentny i nie widzisz podobieństwa to trudno. Co do gry, to cena jest spora, ale nie zmienia faktu, że ludzie kupują i są zadowoleni. Na Xboxie najwyraźniej nikt by nie kupił tak drogiej gry, przynajmniej tak wynika z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NightBosman: wypominasz granie w remake, a na tym zajebistym game passie masz pierdyliard jeszcze starszych gier ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nawet nie mają poprawionej grafiki/fizyki/czegokolwiek
Dlaczego każdy playstejszynowiec to taki zakompleksiony dzban


@NightBosman: wrzucam jednego mema: ZAKOMPLESIONY DZBAN.
SKNA spamuje od kilku tygodni na tagach #ps4 i #ps5: AHA, SPOKO, NIC SIE NIE STAŁO xD
Uwaga, to są zwykłe #heheszki, nie mam nic do Xboksa samego w sobie, ale użytkownicy tej konsoli na wykopie to jest #!$%@? dno dna xD
@Dominias: po pierwsze TES6 raczej nie będzie exem Xboksa, po drugie po tym jak MS wykupił Bethesde to nagle Skyrim i inne gry Bethesdy stały się cudowne i niesamowite, wcale wcześniej nie krążyły głosy, że Skyrim to tylko z modami ¯\_(ツ)_/¯
@Cinkito: a szczerze mówiąc wali mnie to, w każdą grę multiplatformową gdzie jest wybór na czym grać wybieram PC - PS4 kupiłem dla kilku tytułów i po ich przejściu leży i się kurzy. Ale bardzo ucieszyłby mnie fakt gdyby TES6 nie wyszedł na pleja (a na reddicie jakieś leaki wrzucali, że to więcej niż prawdopodobne) - chętnie popatrzę na płacz soniarzy, którzy uważają się za jakąś elitę wśród graczy ( ͡