Wpis z mikrobloga

Było mi mega smutno jak przeczytałem poniższego Twitta (,) Dlaczego? Przeczytałem tego Twitta tej "osoby" choć nie wiem czy można ją nazwać człowiekiem.. I pomyślalem sobie o jej Tacie, które włożył serce, pieniądze, czas, aby wychować swoją małą córeczkę, która po latach wypisuje o nim w internecie rzeczy straszne, przygnębiające.. Gdzie jest szacunek do rodzica? Gdzie jest docenienie trudu jaki włożył w wychowanie? Gdzie jest miłość? Czemu dzisiejsze nastolatki są pozbawione podstawowych uczuć? Czemu najważniejszą ich wartością są pieniądze?(Autorka tego Twitta ma 17/19l). Jaka jest przyczyną tej obojętność do rodzica? To przez internet, rówieśników? Chętnie poczytam jakieś mądre przemyślenia w ten sobotni poranek.. A pisze to z perspektywy 21latka..
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #smutnazaba #bekaztwitterowychjulek #rodzina #rodzice
Kacci99 - Było mi mega smutno jak przeczytałem poniższego Twitta (╯︵╰,) Dlaczego? Prz...

źródło: comment_1605336652GAxnWAKInFsSRtQEZeDPbH.jpg

Pobierz
  • 266
  • Odpowiedz
Sporządź portret psychologiczny calej rodziny na podstawie 1 tweeta jakiejś szukającej atencji karyny (wystarczy spojrzeć na nazwe konta)


Typowe dla domorosłych wszystkowiedzących psychoanalityków z wypoku, którzy tłumacza całą rzeczywistość wokół siebie swoimi własnymi zlymi doświadczeniami z dzieciństwa
  • Odpowiedz
@Kacci99: no to ja ci wytłumaczę kulturalnie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po 1. Inteligentna i kulturalną osoba, zamiast stosować wulgarną cenzurę, napisałaby coś sensownego, co najmniej upominając rozmówców o poziom dyskusji.

Po 2. Taka inteligentna osoba, do miana której aspirujesz, stosując te szalenie ładne słowa, nie napisałaby w tak krótkim poście, tyle obraźliwych słów, dla obcych ludzi, których osobiście nie zna,
oraz nie ma pojęcia co przeszły. Założyłeś sobie z
  • Odpowiedz
@Kacci99: tzn jeszcze bym rozróżnił osoby, które były zrobione ale później pracowały nad sobą i się ogarnęły
Najbardziej to widać po tym co kto robił w dzieciństwie - osoby, które były wychowane mają swoje pasje, miały okazję odkryć siebie, rodzice zapewniali im możliwość rozwoju czyli to jest ktoś co coś umie w dużym stopniu, zna języki bo uczył się ich jako dziecko, ma dobre maniery bo rodzice go ich nauczyli,
  • Odpowiedz
  • 1
@welin: Czyli uważasz, że główną przyczyną tego, że córka po latach mści się na ojcu w internecie jest brak umiejętności wychowania jej w młodszych latach?


Nie umiesz wychowywać, nie rob dzieci bo robisz im krzywdę, nie ma dla ciebie żadnego usprawiedliwienia.
  • Odpowiedz
@gdyzgasnieswiatlo: No bo zasranym obowiązkiem rodziców jest zapewnienie dziecku jedzenia, dachu nad głową, ubrań i innych. To jest takie bare minimum, dziecko na świat się nie pcha, jak robisz sobie dziecko, to musisz dbać o jego potrzeby fizyczne, ale to nie robi z ciebie fantastycznego rodzica. Musisz dbać także o potrzeby psychiczne dziecka, rozmawiać z nim, spędzać czas, okazywać miłość i wzajemny szacunek i wiele wiele innych. Wy to chcecie
  • Odpowiedz