Wpis z mikrobloga

@brednyk: nie no bez przesady XD byle kto predzej wymieni wygrany mecz z Niemcami w 2014 niz jakichs siatkarzy czy Kowalczyk albo Zmarzlika XD No z wyjatkiem Malysza i Pudziana jak już. Jeden sezon Piątka w Genui/Milanie odbił się wiekszym echem wśród zwykłych kowalskich nie oglądających sportu niż podwójne złoto siatkarzy
@Chehu: chyba ty jeśli nie wymienisz Możdżonka, Nowakowskiego, Kurka, Winiarskiego, Świderskiego, Gruszki, Wlazłego, Ignaczaka czy Zagumnego a z ręcznych, braci Jureckich, braci Lijewskich, Szmala, Jaszkę, Bieleckiego czy Jurasika

A Kowalczyk to śledziło wiele milionów Polaków w szczycie jej sukcesów, zwłaszcza na Igrzyskach
Jeden sezon Piątka w Genui/Milanie odbił się wiekszym echem wśród zwykłych kowalskich nie oglądających sportu niż podwójne złoto siatkarzy


@Chehu: XDDDDDDDD
XDDDDDDDD
Bez komentarza, o złocie każdy trąbił, wszystkie media na świecie. A Piątkiem jarali się tylko Włosi i Polacy
@bigsaja @Chehu Wiem, że piłka nożna generuje dużo większe zyski ale dzisiaj każdy pamięta Irenę Szewinską, Wojciecha Fortunę, Korzeniowskiego czy Kozakiewicza niżeli mecze pucharowe polskich drużyn z lat 70/80/90 czy nawet mecze kadry poza Mundialami. Dość zachwycania się awansem kadry na Euro a pomijania sukcesów mistrzów takich jak Bródka, który zdobył złoto o 3 tysięczne na Igrzyskach
reddit


@p1p2p3p4: XDDDDDDDD

Nie interesuje mnie co było na czanac, tylko ja opowiadając młodszym pokoleniu wspomnę o złotach siatkarzy, medalach szczypiornistów, o pływakach czy skoczkach a na pewno nie wspomnę o Piątku. Chyba że za rok zdobędzie medal na Euro i mocno przyczyni się do sukcesu na wielkiej imprezie.
Jak na razie to tylko Krychowiak i Lewy osiągnęli coś w piłce klubowej
Nie interesuje mnie co było na czanac, tylko ja opowiadając młodszym pokoleniu wspomnę o złotach siatkarzy, medalach szczypiornistów, o pływakach czy skoczkach a na pewno nie wspomnę o Piątku.


@brednyk: tylko wcześniej napisałeś, że interesuje cię właśnie coś zupełnie innego, i do tego się odnosiłem