Wpis z mikrobloga

Czy jestescie w stanie mi powiedziec w jaki sposob ukladac plan treningowy pod kolarstwo/triathlon/bieganie dla normika?
Czy to sie sprowadza do samego jezdzenia/biegania/plywania i stopniowego zwiekszania tempa/dystansu, czy to trzeba bardziej przemyslec?
Dostepu do basenu to teraz nie mam, wiec raczej tutaj nic nie zrobie, ale z rowerem/bieganie raczej nie ma przeszkod (no chyba, ze nas zamkna xd)

#rower #bieganie #triathlon #plywanie
  • 10
  • Odpowiedz
@przepyszna_frytka: ehh a co ty myślałeś że tak po prostu możesz zacząć biegać? sami amatorzy się pchają do zabawy
Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Czy to sie sprowadza do samego jezdzenia/biegania/plywania i stopniowego zwiekszania tempa/dystansu, czy to trzeba bardziej przemyslec?


@przepyszna_frytka: To nie takie hop, to trzeba usiąść i na spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na serio - różny okres przygotowań to różna faza treningu, zima to zazwyczaj pompowanie bazy.
Musisz też wplatać sporo treningu uzupełniającego bo bez tego to lipa straszna jest, dbać o regenerację i sen.

Dużo zależy
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: no na razie to trenuje pod trojboj i mam 4 treningi w tygodniu i rower/bieganie mialem jako dodatkowa aktywnosc do redukcji, ale myslalem by jakos do tego bardziej ambitnie podejsc

raczej bym celowal an razie w najkrotsze dystanse, bo nie sadze bym przezyl cos wiecej xD
  • Odpowiedz
Moim zdaniem dużo lepsza pozycja to: "Fast-Track Triathlete: Balancing a Big Life with Big Performance in Long-Course Triathlon" niż Triathlon Biblia Treningu. Jest w niej dużo informacji dla amatorów którzy mają pracę i życie rodzinne. Poza tym polecam "The Purple Patch Podcast" tego samego autora.
  • Odpowiedz