Wpis z mikrobloga

Człowiek myśli, że wykopki już niczym go nie zaskoczą, a tymczasem w wykopalisku jest znalezisko, które usilnie próbują wykopać na główną, a którego myślą przewodnią jest "teoria" o tym, że Morawiecki będzie zamykał niezaszczepionych ludzi w obozach koncentracyjnych budowanych pod przykrywką tymczasowych szpitali. xD
Wiele komentarzy o tym, że NWO i mityczni ONI chcą nas zniewolić.
To znaczy, ja rozumiem wątpliwości dot. zbyt szybko wprowadzonej szczepionki(która zresztą według Morawieckiego ma być nieobowiązkowa), ale to wygląda tak, jakby wykopki chciały ośmieszyć ludzi, którzy takie wątpliwości wyrażają, kreując ich na kretynów. Ale niestety król jest nagi, i wykopki serio są kretynami.
https://www.wykop.pl/link/5788051/bez-szczepionki-nie-bedzie-mozna-normalnie-pracowac/
#foliarze #koronawirus #bekazwykopkow
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

obozach koncentracyjnych budowanych pod przykrywką tymczasowych szpitali. xD


@Ikarus_260: ale przeciez kilka sobie stoi i czeka na taka okazje, po co vateusz by je budowal od nowa? :D
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ikarus_260: Patrząc na metody inwigilacji wprowadzane na bezprecedensową skalę, tyranię restrykcji, korupcję, Ty sie dziwisz że ludziom odbija? Nawet jeśli to wszystko nieprawda, Twoje usilne negowanie z góry i podejście z wyższością wygląda jak silny mechanizm wyparcia.

Pamiętaj że na 10 osób powinna być przynajmniej jedna osoba która ma odmienne zdanie, inaczej jesteśmy w czarnej wiesz czym.
  • Odpowiedz
rozumiem wątpliwości dot. zbyt szybko wprowadzonej szczepionki(która zresztą według Morawieckiego ma być nieobowiązkowa)


@Ikarus_260: dzisiaj o 23 jest nieobowiązkowa, jutro o 00:05 będzie obowiązkowa.
  • Odpowiedz
@Ikarus_260: #!$%@?ąc od 99% treści twojego wpisu. To, że Morawiecki powiedział, że będzie nieobowiązkowa jest dość... niepewne delikatnie mówiąc xD A skoro jest nieobowiązkowa czemu cichaczem w nocy, dwa tygodnie zmienili ustawę i od teraz można użyć środka przymusu bezpośredniego w przypadku gdy ktoś nie chce dobrowolnie poddać się leczeniu bądź izolacji w przypadku choroby zakaźnej?
Bardzo daleko mi do foliarza i spiskowca, ale na tle aktualnych wydarzeń wszystkie zmiany
  • Odpowiedz
@Adoradora: Patrz na mój wpis wyżej. Dwa tygodnie temu weszła zmiana w ustawie. Od teraz jeśli nie będziesz się chciała poddać leczeniu czy izolacji przy chorobie zakaźnej to mogą cię do tego zmusić np. obezwładnieniem. I możesz być związana nawet prześcieradłem xD Tak, jest to wymienione. Oczywiście regulowany jest czas, nie dłużej niż 24h ale na całe szczęście są tam przerwy. Łaskawcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DunningKruger:

Nawet jeśli to wszystko nieprawda,

"Nawet jeśli to wszystko nieprawda" xD No tak, bo tezy postawione w tym znalezisku, wzięte kompletnie z dupy i nadinterpretowania wypowiedzi(albo i nie, bo nie wiem, skąd OP sobie uroił te obozy koncentracyjne, nic w tym artykule z nczas.com do tego nawet nie nawiązuje) są przecież bardzo prawdopodobne i prawdziwe, a ja je "usilnie" neguję bo mam mechanizm wyparcia.
Ja #!$%@?ę.
  • Odpowiedz
Bardzo daleko mi do foliarza i spiskowca, ale na tle aktualnych wydarzeń wszystkie zmiany wyglądają co najmniej niepokojąco. I jeszcze to, że zmiany przechodzą cichaczem w nocy, a w media puszczany jest temat zastępczy. To już nieważne czy ktoś wierzy w wirusa czy nie, nwo czy nie, spiski itp.: prawda jest taka, że skracają nam smycz. Centymetr po centymetrze.


@Wejszlo: A nie przyszło ci do głowy, że po prostu rząd
  • Odpowiedz