Wpis z mikrobloga

Bycie #przegryw na dłuższą metę po prostu tak cię zniszczy, że nawet jak los daje tobie na tacy gotowe rozwiązanie to boisz się z niego skorzystać....

Moja koleżanka, #rozowypasek fajna, chuda, brunetka 8+/10 i 24 lata.
od dwóch tygodni jest wolna i nawet nie kryje zainteresowania moją osobą. Często jest bezpośrednia i mówi mi wprost wiele rzeczy jak np "czemu mnie nie zaprosisz" etc. A ja to wszystko obracam w żart by jakoś z tego wymknąć.

Mam z nią jeden, a właściwie dwa problemy. Po pierwsze, jako że ma 24 lata, jest już mocno obyta w #zwiazki #seks a ja jako 27 letni prawiczysław co nawet za rękę nie trzymał kobiety (no ok, ją trzymałem, ale bardziej dla żartów się dotykaliśmy...jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało) mam problem z tym, że po prostu nie spełnię jej oczekiwań. I nie chodzi tu już nawet o sprawy łóżkowe ale ogólnie o swoje nie obycie w związkach.

Druga kwestia jest taka, że jest trochę za bardzo ekstrawertyczna jak dla mnie. Jako koleżanka jest super, rozmawiamy, śmiejemy się, ale boje się że jest zbyt dynamiczna by wejść w nią związek....i po prostu za nią nienadążę.
Ja bym się cieszył nawet za jedna nocą, ale wiem że ona szuka kogoś na dłużej.

Ani ona ani nikt inny nie wie, że jestem przegrywem.

Na samą myśl, że mógłbym ja zaprosić mój mózg kapituluje i każe mi się wycofać....

A najlepsze jest to, że gdyby miała np 18 lat i była z charakteru bardziej skromna, to nie miałbym żadnych hamulców by ją gdzieś zaprosić, mimo faktu, że taka 18 również jest lata świetlne za mną w tych sprawach, no ale mniejsze niż 24latka...No ale coś czuję, że z młodszą i "delikatniejszą" nie miałbym takich oporów.

I to mnie dobija. Całe życie przegryw, który nie może nikogo samotnego spotkać, a teraz pierwszy raz w życiu mam na wyciągnięcie ręki super laskę, o którą się nawet nie muszę starać, ani martwić że dostanę kosza a mimo wszystko nie mam odwagi nic zrobić. (_ )

#tinder #badoo
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pralko-suszarka: przecież z 18 wyglądałbyś jak na spacerze z młodszą siostrą xd weź się ogarnij, seks nie jest najważniejszy, a się wyrobicie po czasie pewnie xd chociaż jak ona jest hot na ciebie, to pewnie sama cię nauczy wszystkiego.

Jak jesteś takim tchórzem to żadna, nawet nastolatka cię nie będzie chciała. Potwierdzasz tylko teorię, że faceci boją się dojrzalszych kobiet xd
@Pralko-suszarka: szukasz problemów na siłę bo srasz po gaciach przed spotkaniem z kobietą xD co najgorsze może się stać? Wyśmieje Cie, zblaznisz się? Czym się przejmować. Jak nie spróbujesz to i tak #!$%@? przeżyjesz. Chyba że łatwiej na wykopie wysrac żale i mieć czyste sumienie. Miałem podobny problem kiedyś i wiesz co pomogło? Przełamanie się i zaproszenie na randkę. Obycie przychodzi z doświadczeniem. A skoro sam widzisz że jest zainteresowana to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Pralko-suszarka: Wchodząc w relacje z dużo bardziej dynamiczna laską dużo ryzykujesz. Już widzę jak wrzuca jakąś fotkę z imprezy, a ty pękasz z zazdrości czy nie poznała tam jakiegoś kolegi.
Moim zdaniem to może dla ciebie oznaczać wyjście z tej bańki przegrywowej, bo skoro masz zainteresowanie kobiety 7/10 to prawdziwym przegrywem nie jesteś. Ale równie dobrze może to się skończyć jeszcze większym ciosem dla twojej psychiki jeżeli nagle cię odrzuci i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
jeśli zachowanie kobiet miałoby mieć wpływ na jego psychikę to lepiej niech od razu da sobie spokój

@Siwcu:

No jeżeli jest 27 letnim prawiczkiem to na pewno do tego czasu na jego psychice powstał już bardzo potężny ślad. Poza tym nie zgadzam się z tym, że nic złego nie może się stać jak zagadujesz do koleżanki. Obsmarowanie cię przed wszystkimi waszymi wspólnymi znajomymi, że "haha ten frajer myślał że miał ze
@Slavcel: zgodzę się, że nie są to przyjemne rzeczy, ale myślę następująco:

1. Uzależnianie życia i psychiki od rzeczy niestałych jest głupie. A takie są kobiety. One działają emocjami, a nie logika. Nigdy nie wiesz czego się spodziewać, ale jeżeli masz odpowiedni mindset (mówiąc trywialnie, #!$%@?) to nie ma szans żeby to go ruszylo

2. Obsmarowanie przed znajomymi - jeżeli by mieli beke to #!$%@? takich znajomych. Jeżeli nie to przejmowanie
@Pralko-suszarka: mordo, nie zastanawiaj się, korzystaj. Nie dość że masz szansę wyjść z przegrywu to jeszcze ekstrawertyczna różowa da ci szansę wyjść do ludzi, poznać kogoś, zawrzeć nowe znajomości.

Ja miałem podobną sytuację kilka lat temu, na studiach. Różowa sama do mnie zagadywała wypytywała kiedy ją zaproszę na randkę, do kina itp i też to kompletnie #!$%@?łem bo takie propozycję zbywałem żartami i teraz tego bardzo żałuję bo ja dziś mając
Zaproś na browara co Ci szkodzi. Laska sama się klei to Cię poprowadzi. A później po latach jak będziecie razem to nawet nie pozwoli Ci wyjść na piwo z kumplami i będzie Cię rozstawiać po kontach. Idealne rozwiązanie:)