Wpis z mikrobloga

Bycie #przegryw na dłuższą metę po prostu tak cię zniszczy, że nawet jak los daje tobie na tacy gotowe rozwiązanie to boisz się z niego skorzystać....

Moja koleżanka, #rozowypasek fajna, chuda, brunetka 8+/10 i 24 lata.
od dwóch tygodni jest wolna i nawet nie kryje zainteresowania moją osobą. Często jest bezpośrednia i mówi mi wprost wiele rzeczy jak np "czemu mnie nie zaprosisz" etc. A ja to wszystko obracam w żart by jakoś z tego wymknąć.

Mam z nią jeden, a właściwie dwa problemy. Po pierwsze, jako że ma 24 lata, jest już mocno obyta w #zwiazki #seks a ja jako 27 letni prawiczysław co nawet za rękę nie trzymał kobiety (no ok, ją trzymałem, ale bardziej dla żartów się dotykaliśmy...jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało) mam problem z tym, że po prostu nie spełnię jej oczekiwań. I nie chodzi tu już nawet o sprawy łóżkowe ale ogólnie o swoje nie obycie w związkach.

Druga kwestia jest taka, że jest trochę za bardzo ekstrawertyczna jak dla mnie. Jako koleżanka jest super, rozmawiamy, śmiejemy się, ale boje się że jest zbyt dynamiczna by wejść w nią związek....i po prostu za nią nienadążę.
Ja bym się cieszył nawet za jedna nocą, ale wiem że ona szuka kogoś na dłużej.

Ani ona ani nikt inny nie wie, że jestem przegrywem.

Na samą myśl, że mógłbym ja zaprosić mój mózg kapituluje i każe mi się wycofać....

A najlepsze jest to, że gdyby miała np 18 lat i była z charakteru bardziej skromna, to nie miałbym żadnych hamulców by ją gdzieś zaprosić, mimo faktu, że taka 18 również jest lata świetlne za mną w tych sprawach, no ale mniejsze niż 24latka...No ale coś czuję, że z młodszą i "delikatniejszą" nie miałbym takich oporów.

I to mnie dobija. Całe życie przegryw, który nie może nikogo samotnego spotkać, a teraz pierwszy raz w życiu mam na wyciągnięcie ręki super laskę, o którą się nawet nie muszę starać, ani martwić że dostanę kosza a mimo wszystko nie mam odwagi nic zrobić. (_ )

#tinder #badoo
  • 33
@Pralko-suszarka: Ja Ci powiem tylko tyle że ... Chłopie czy ty masz coś z deklem !? Bierz i korzystaj #!$%@?... Nad czym ty się zastanawiasz ? Będzie co ma być a może sobie poruchasz trochę (ʘʘ) Ja to znowu nie bardzo mogę sobie jakiejś zapoznać przez te zje...ne portale jak i na żywo. A jeśli się trafi to maks 4/10 w dodatku otyła albo z gówniakiem (
skoro to twoja koleżanka to wie że jesteś #!$%@? xd


@MaddoxX1911: na 100% nie wie. Akurat to była by zaleta gdyby wiedziała xD

próbuj jak jest w twoim typie i sie jej podobasz, będzie najwyżej kolejne odrzucenie do kolekcji.


@77023: raptem drugie

jesteś mentalcelem.


@tomek001: to jest prawda.....sam to zauważyłem....I faktycznie muszę coś z tym zrobić, bo to mnie niszczy

przecież z 18 wyglądałbyś jak na spacerze z młodszą
@Pralko-suszarka: nikt Ci nie da magicznej metody i nie zmieni tego za Ciebie. I know that feel bro dlatego mówię że możesz to zrobić i to siedzi w Tobie. Jak laska Cie lubi to zgodzi się na pewno, a nawet jeśli nie (w co watpie) to świat się nie zawali, a na pewno ona też nie zrobi z trgo mecyji. Pamiętam jak zapraszałem do wyjścia 1. Kobietę z jaką w ogóle
@Pralko-suszarka:,, Druga kwestia jest taka, że jest trochę za bardzo ekstrawertyczna jak dla mnie. Jako koleżanka jest super, rozmawiamy, śmiejemy się, ale boje się że jest zbyt dynamiczna by wejść w nią związek....i po prostu za nią nienadążę." no to serio daj jej spokój, bo to i tak nie wypali.
@01ab: W liceium była taka dziewczyna, która próbowała ze mną flirtować, ale olałem całkowicie. Dzisiaj, kilka lat po tym fakcie, nadal jestem takim samym przegrywem jak wtedy i nigdy nie trzymałem za rękę. Żałuję, że nic wtedy nie zrobiłem. Może dzisiaj byłbym normalny.
Idź jak człowiek na divy, a nie będziesz się bawił w podchody z jakąś pindą. Chcesz grać ciągle role ? #!$%@?ć jakiś cyrk przez swoją damulką. Przecież w środku będzie cię skręcać z żenady. I taki trud, żeby tylko #!$%@?ć? Eh 21 wiek a prymitywność wciąż mocno zakorzeniona.
No co będziesz z nią czy inną suczką się przytulał jak z psem czy będziesz chciał ją rżnąć niczym Grecki piechur po wygranej wojnie( ͡° ͜ʖ ͡°)? Piszesz, że jest ekstrawertyczna to jak będziesz chciał z nią być to czeka cię #!$%@? teatrzyku, żeby się do niej dostosować. W innym wypadku cie kopnie w tyłek jak jej sie znudzi już twoja ciapowatość. Także powtarzam raz jeszcze. Chciałeś recepty