Wpis z mikrobloga

Przed chwilą na https://zello.com/channels/k/hrgQB
Zespół: Dostaliśmy informację, ze zajęto ostatnie covidowe miejsce pół godziny temu. Gdzie mamy jechać.
Dyspozytorka: Nie ma miejsc. W całym mieście, okolicy, województwie nie ma miejsc. Nie wiem co z tymi ludźmi robić.
Z: [nie usłyszałem] ...będziemy walczyć.
D: To był ostatni szpital, który wykazywał jakieś miejsce.
Ze słuchu, więc trochę niedokładnie, ale sens zachowany. Dyspozytorka załamana, bo co kilka-kilkanaście minut ma taką rozmowę.
#sluzbazdrowia #koronawirus #koronawpolsce #ratownictwo
  • 6
@Sejmitar: To jest jakiś sajgon. Chyba wcześniej patrzyłem na to trochę jak Stalin: "milion to statystyka". Nie było tak, że się tym nie przejmowałem. Po prostu to były liczby, które się widziało, czasem się skomentowało w robocie "o następny rekord", ponarzekało na czym ten rząd stoi, a to przestawiło mi pstryczek na jednostki. Teraz w ogóle jest po pierwszej w nocy, więc raczej powinien być spokój. Co tam się dzieje w
@barwus: Nie znam się. Ktoś wczoraj wrzucił link i tyle. Chyba nielegalne jest nadawanie i nasłuch zastrzeżonych pasm. Nie wiem czy ratownictwo jest zastrzeżone. A samo słuchanie przez taką stronę już chyba w ogóle nie jest nielegalne.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polanin: to nie tak że ja się Ciebie czepiam ;) wydaje mi się że ten kto to udostępnia robi to nielegalnie, a gdyby ktoś to zgłosił do tej strony to powinni usunąć, tak intuicyjnie