Wpis z mikrobloga

@Ikarus_260: najgorsi to są arasz i ten cały panmateusz. Obaj prowadzą te swoje odcinki monotonnie i nudno. Tematy, które biorą to tez jakieś typowe zapychacze, byle tylko na tvgry był codziennie film. Dorzuciłbym jeszcze fagottena, ale ten jest nieco rzadziej i ma trochę wyższy poziom prezentacji. Jordan o ile powinien nagrywać bez kamery i najlepiej z napisami albo Ivoną, to jednak calkiem dobrze wypełnia nisze o azjatyckich gierkach i to mu
@Ikarus_260: Zawsze mnie zastanawia oglądalność i jaranie się tym kanałem. Wszyscy ci goście, których widziałem, silą się na to, żeby wypowiadać się w ich mniemaniu inteligentnie, mieszając to z jakimiś kalkami z angielskiego, przez co jak się zastanowić, co oni gadają, to często jest to jakaś papka słowna bez grama sensu, xD. Jak dla mnie, to jest mega sztuczne i pretensjonalne.
@SpalonyHeretyk: Hed i Kacper to najlepsze co na tym kanale się trafiło. Chociaż Hed czasami jednak ma jakiś nudny filmik - np. ten o jednym potworze w Dark Soulsach. Ponad 10 minut strasznego nudzenia. Szef, Arasz oraz Jordan tylko czasami coś ciekawego wrzucą - o ile nie jest to "7 srak w grach". PanMateusz oraz Michał od filmów ostatnio NIC ciekawego nie wrzucali, a te Simsy to nuda. Fangotten oraz ten