Wpis z mikrobloga

@Ikarus_260: tylko Hed powstrzymuje mnie przed usunieciem subskrypcji. Arasz zaczal mnie nudzic. Szef zawsze byl nudny. Pan Mateusz zaczal niezle, ale ma coraz wiecej gownianych materialow, np te o simsach. Ten madry zniknal a trzymal dobry poziom. Fangotten cienizna. Grubego trzymaja, bo pewnie jego stara dobre zarcie robi. No i jest Jordan. Wolalbym zeby go nie bylo. Zawsze daje lape w dol jak mi sie przyadkowo kliknie w jego film. Moglby
No i jest Jordan. Wolalbym zeby go nie bylo. Zawsze daje lape w dol jak mi sie przyadkowo kliknie w jego film. Moglby sie jakos przygotowac do tych swoich filmow. Trzymanie komorki w dloni wyglada amatorsko.


@global: do tej pory pamiętam jak śmiał się z okładki "One on one" i mówił, że "kto tu miał się niby domyślić, że chodzi o grę koszykarską?"
XD

Pobierz Dawkins_Wszechwiedzacy - > No i jest Jordan. Wolalbym zeby go nie bylo. Zawsze daje l...
źródło: comment_1604243625hSaw9VEiEXeJXRBPWjAzu4.jpg
Cała redakcja jest zajebista i każdy wnosi coś innego do zespołu. Ja jestem z TV gry jeszcze z czasów zanim w ogóle weszli na YouTube i cały czas trzymają poziom
te skupiające się na stronie technicznej gier też są fajne


@SpalonyHeretyk:
Te są znacznie lepszej jakości w anglojęzycznym jutubie.
np. tu
Podejrzewam, że większość materiałów tego typu jest kopiowana z angielskiego anyway. Podobnie jak 10 xxx gier xxx.
@karusiasnk: nie trawie gościa, jeżeli ma jakiś gościnny odcinek, to zawsze go przewijam. Najgorszy w całej ekipie. @SiDi: Kacper jest spoko, o ile nie ma go na materiale. Lepiej było, jak to był: "Tajemniczy głos".

Hed to majsterszyk, świetnie się jego materiałów słucha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ikarus_260:

Pozostałe filmiki, w rodzaju "dlaczego w grach można głaskać psa" to nudziarstwo.


Ale "głaskanie psow w grach" największego wśród recenzentów to Ty szanuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
QBA_ - @Ikarus260:
 Pozostałe filmiki, w rodzaju "dlaczego w grach można głaskać psa"...