Wpis z mikrobloga

Gniję z ludzi co się oburzają że LGBT też chce być częścią protestów. Czyli jak, mamy się jednoczyć przeciwko PIS ale oni mają #!$%@?ć bo nam się krzywda stanie jak będzie tęczowa flaga obok nas na proteście? XD

Przypomnę:
- PIS wprowadził strefy wolne od LGBT
- Kaja Godek lobbuje z PIS obecnie ustawę anty-LGBT na wzór tej z Rosji
- PIS #!$%@?ł 10mld w TVP którego jednym z przewodnich tematem jest #!$%@? LGBT
- PIS wyprowadza z państwowych spółek hajs na gazetki typu wSieci, Gazeta Warszawska które otwarcie szkalują LGBT
- Minister PIS czarnek: Oni nie są równi normalnym ludziom

I wy teraz im mówicie że mają nie uczestniczyć w protestach bo zaszkodzą wizerunkowi? Chyba kwa wśród betonowego elektoratu PIS i konfederacji który i tak uważa protesty za "lewactwo". xD
Banda tchórzliwych hipokrytów.

Albo walczymy wszyscy albo się dzielimy i wygrywa karakan z pisem.**

PS: Wiem że wiele osób mnie kojarzy z baitów ale nie trolluję. Też jestem przeciwko absurdalnym postulatom typu aborcja do 9 miesiąca na żądanie albo darmowa antykoncepcja. Ale eliminujmy durne pomysły a nie grupy osób które też chcą wyrazić swoje #!$%@?.

#protest #lgbt #homoseksualizm #teczowepaski #bekazprawakow #bekazpisu #aborcja #krakow #warszawa #wroclaw
S.....b - Gniję z ludzi co się oburzają że LGBT też chce być częścią protestów. Czyli...

źródło: comment_1604063969rp07mAg4NwV7QgY80ZFAJA.jpg

Pobierz
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scaab: nikt im nie zabrania się dołączyć. Ludzie się #!$%@?ą o postulaty prolgbt. I jakkolwiek nie mam nic do samych postulatów prolgbt, to mam z tym, że nie ma tam postulatów innych grup, które się dołączyły