Wpis z mikrobloga

@ECMAlover: nie wiem czy ogladales ten filmik, ale on zrobił ostry podjazd pod wojewodę Łódzkiego. Wątpie by ktoś mu kazał to zrobić, ale widze na pagonach ppłk. więc w pewnym etapie służby masz swoje zasady i brak strachu przed konsekwencjami :)
  • Odpowiedz
@mwmichal może władzę a Polsce sie czegos nauczą, przepraszać, wyciągać konsekwencje, wprowadzać zmiany, miec odwagę by cos powiedzieć. Taki duda to miękka klucha przy tym Panu
  • Odpowiedz
@ediz4:
Widziałeś w ogóle film z interwencji? Poza tym ...

Wiesz może ile płacą płatnym trollom? Kiedyś chodziły słuch po internecie, że 50 groszy za wpis i nie wiem czy stawki się zmieniły z uwagi na "stan wojenny"? Może znasz kogoś kto mógłby odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie.
  • Odpowiedz
@jakub131: Nie odnoszę się do interwencji a do jawnej odmowy wykonywania swoich obowiązków bo wielki komendant sam będzie sobie ustalał kogo i co chronić. Powinien być od razu wywalony na zbity pysk.
A to ze żyjesz w swoim ograniczonym świecie - my i oni to już nie mój problem.
  • Odpowiedz
@ediz4: Wiesz to nie moje wpisy regularnie pojawiają się pod wątkami z dziedziny polityki. No cóż ... widocznie poczyniłem błędne założenie, że przy twojej aktywnej działalności mogłeś poznać przedstawicieli tego jakże ukrywanego zawodu i posiąść wiedzę o jego tajnikach.

Ach głupi ja i ograniczony ... to pewnie przejaw tego nihilizmu, który niczym najgorsza zaraza szerzy się w kraju wśród obywateli. Pozostaje mieć nadzieje, że zdrowa tkanka społeczna wyleczy mnie jak
  • Odpowiedz
@jakub131: Może to Cię zdziwi ale mam tag polityka na czarnej liście. Nie spamujcie gównami nie tagując to i nie będziesz oglądał moich komentarzy.

Ach głupi ja i ograniczony ... to pewnie przejaw tego nihilizmu, który niczym najgorsza zaraza szerzy się w kraju wśród obywateli. Pozostaje mieć nadzieje, że zdrowa tkanka społeczna wyleczy mnie i innych zakażonych z tej strasznej przypadłości - tak jak to dawniej czynił aktyw robotniczy względem
  • Odpowiedz
e spamujcie gównami nie tagując to i nie będziesz oglądał moich komentarzy.


@ediz4: Parafrazując pewnego wykopka chciałoby się powiedzie, że żyjesz w swoim ograniczonym świecie - my i oni - i to jest twój problem.

Nie popieram BLM jak i nie pod drodze mi z lewicowymi ruchami z amerykańskich uniwersytetów. Szkoda, że nie widzisz analogii pomiędzy nieakceptowalnymi działaniami części przedstawicieli BLM, którzy odbierają ludziom prawo wyboru, a działaniami wobec przedstawicieli
  • Odpowiedz
Nie popieram BLM jak i nie pod drodze mi z lewicowymi ruchami z amerykańskich uniwersytetów. Szkoda, że nie widzisz analogii pomiędzy nieakceptowalnymi działaniami części przedstawicieli BLM, którzy odbierają ludziom prawo wyboru, a działaniami wobec przedstawicieli innego niż jedyny słuszny światopogląd partii


@jakub131: Ty za to nie widzisz analogii. Przypominam jak wyglądały protesty KOD - pomimo często komiczności były to protesty pokojowe i w większości spokojnie. W ogóle śmieszne że je teraz dobrze wspominam. Tylko to protestowało starsze pokolenie. Teraz protestują głównie Ci z uniwersytetów i pokolenie młodzieży od NETFLIXA. i co mamy? Prawie to co w USA - niszczenie pomników, kościołów, wulgarne hasła i zachowanie. A to wszystko za aprobatą polityków lewicowych jak i społeczności jak np. wykop. Przed nami upadek kultury politycznej i społecznej.

Parafrazując pewnego wykopka chciałoby się powiedzie, że żyjesz w swoim ograniczonym świecie - my i oni - i to jest twój problem....

To Ty twierdzisz że widzisz mnie w każdym politycznym temacie - co dziwne ciężko żebym był w jakimś
  • Odpowiedz