Wpis z mikrobloga

w takich Czechach to co weszło w miejsce kościoła?


@szczurek_87: chyba RiGCz, ale nie jestem pewien. Tylko że przejście z protestantyzmu do RiGCzu jest chyba łatwiejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@szczurek_87: No śmiechy śmiechami ale na prawdę sprawa islamu we Francji jest podnoszona. Oni nie patrzą jednak na to jako atak na KK ale atak na laickość Republiki także troszku prawda
  • Odpowiedz
@szczurek_87: Zabawne jest to straszenie islamem, gdy obecnie kościół katolicki w Polsce już jest w zasadzie na tym samym etapie. Depenalizaja pedofili w kościele? Jest. Traktowanie kobiet jako gorszego gatunku? Jest. Dehumanizacja osób homo? Jest. Karanie za obraze uczuć religijnych? Jest.
Teraz tylko czekać na zakaz rozwodów, antykoncepcji, obowiązkową religie w szkołach i kary za homoseksualizm.
  • Odpowiedz
@Mazurski_Separatysta: Na czym opierasz swoją wypowiedź? Przecież Francja to jedno z państw gdzie muzułmanom zakazuje lub próbuje się zakazać niektórych tradycji związanych z wiarą, np. dotyczących ubioru, podpierając to kwestią laickości. Akurat lepiej im jest w innych krajach zachodnich czy skandynawskich. Tak samo jak ktoś pisze że we Francji jest multikulti to wybucham śmiechem bo wiem że chrzani od rzeczy, multikulti jest w skandynawii i niderlandach, we francji wprowadza się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@akhdir:

„Więcej niż połowa Czechów wierzy, że amulety przynoszą szczęście, wróżki przepowiadają przyszłość, a uzdrowiciele leczą ludzi”

To z artykułu, który podlinkowałeś. Czyli wierzą w te same bzdury co katolicy, ale bez #!$%@? ich w politykę i narzucania drugiemu człowiekowi hipokryzji i światopoglądu opartego na wierzeniach krwiożerczych pastuchów z Bliskiego Wschodu.
Mi pasuje.
  • Odpowiedz