Wpis z mikrobloga

Zdebilenie w tym kraju sięga granic, jak ma być normalnie (czyt. bez PiSu) jak opozycyjna część społeczeństwa to równie wielcy debile. TK wydaje wyrok bez żadnej mocy prawnej, idioci lecą krzyczeć na ulice w środku pandemii i jeszcze tłuką się z policją jak oszołomy z ONR albo innego zdegenerowanego środowiska prawicowego. Rząd wprowadza nowe podatki i opłaty, podwyższa składki, bezsensownie zamykają restauracje - cisza, nawet k---a jeden nie wyjdzie pokrzyczeć xD Priorytety w tym kraju to ludzie mają, nie ma co. O pierdoły kraj podpalą, a o poważnych problemach to ni słowa.

#bekazpisu #bekazlewactwa #4konserwy #debile #idioci #degeneracjanarodu #covid19 #koronawirus #pandemia
dzangyl - Zdebilenie w tym kraju sięga granic, jak ma być normalnie (czyt. bez PiSu) ...

źródło: comment_1603515471CnvhoeMQk7DUR8hSfMx0wB.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeszcze tłuką się z policją jak oszołomy z ONR albo innego zdegenerowanego środowiska


@dzangyl: co ty p--------z? Jakie tłuką się? Najpowazniejsza "zadyma" na wczorajszych marszach to stracenie czapki policjantowi. Nie bede przypomnial jak dewastowali miasto onerowcy.
A co do meritum - kazdy protestuje w tej sprawie ktora go bezposrednio dotyczy. Jesli boli cie ze ludzie nie protestuja, bo gospodarka sie lamie to zbierz grupe ludzi, i jedz do Wawy protestowac.
  • Odpowiedz
W Polskim prawie nic nie jest oczywiste i to co wypisujesz nie jest prawdą. To nie jest tak, że TK wydaje wyrok i od razu klamka zapadła wpada do dziennika ustaw i koniec.

Tak, tak, już knują jak nocą ustawę przepchnąć jak kompromisu aborcyjnego nie da się ruszyć, na ma takiej możliwości żeby cała zjednoczona prawica była za - jedynie niektórzy degeneraci z konfederacji mogli by pomóc.


@dzangyl: Ty trollujesz czy jesteś niedouczony? Taka jest rola Trybunału Konstytucyjnego, że może uznać, że dana ustawa (w tym przypadku: kompromis aborcyjny z lat 90-tych) jest niezgodna z konstytucją i przez to nie ma mocy prawnej. Tak działa system prawny w Polsce. Równie dobrze mógłbyś napisać "to nie jest tak, że sejm uchwala ustawę, senat i prezydent ją przyjmuje i koniec" - no właśnie jest, nieuku.

Jak były przez lata kłótnie o Trybunał Konstytucyjny i to jak PiS obsadza go swoimi ludźmi, to pewnie cieszyłeś japę, co te głupie lewaki się o takie głupoty plują, bo przecież TK to takie nic, na co komu
  • Odpowiedz
, tak, już knują jak nocą ustawę przepchnąć jak kompromisu aborcyjnego nie da się ruszyć, na ma takiej możliwości żeby cała zjednoczona prawica była za - jedynie niektórzy degeneraci z konfederacji mogli by pomóc.


@dzangyl: ale jak nie ma możliwości żeby ruszyć kompromis aborcyjny jak właśnie to zrobili? Chyba masz życzeniowe myślenie.

Mi też się nie podobają protesty w środku pandemii. Ale to nie wina protestujących a trybunału który tak
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Rząd wprowadza nowe podatki i opłaty, podwyższa składki, bezsensownie zamykają restauracje - cisza, nawet k---a jeden nie wyjdzie pokrzyczeć xD

@dzangyl: sam jak rozumiem nie jesteś hipokrytą i byłeś protestować w tych sprawach, prawda? A nie tylko wymagasz tego od innych, samemu siedząc na dupie?
  • Odpowiedz
TK wydaje wyrok bez żadnej mocy prawnej, idioci lecą krzyczeć na ulice w środku pandemii i jeszcze tłuką się z policją jak oszołomy


@dzangyl: Jak bez mocy prawnej? To czemu lekarze odwoluja planowane terminacje?
  • Odpowiedz
@AgentGRU: no to żyjesz w alternatywnej rzeczywistości bo ja widziałem zadymy z policją, wyzwiska, rzucanie kamieniami - ale wiadomo to pewnie tylk ojacyś podstawieni przez Kaczyńskiego zadymiarze xD

@Herostrates94: poczytaj jak działa parwo w polsce i co oznacza wyrok trybunału konstytucyjnego. Zaśmiecasz portal swoją ignorancją.

@CudMalina: nic nie ruszyli, to
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: robi to przy aprobacie wystarczającej ilości ludności kraju, znaczy się ludzie tego chcą, nic z tym nie zrobię poza oddaniem głosu wyborach - tak to wygląda, tak wygląda życie w społeczności jaką jest naród i trzeba się z tym pogodzić.
  • Odpowiedz
bo ja widziałem zadymy z policją, wyzwiska, rzucanie kamieniami


@dzangyl: straszne. Straty oceniono na 1,7 zl.

poczytaj jak działa parwo w polsce i co oznacza wyrok trybunału konstytucyjnego


@dzangyl: Wykopek konstytucjonalista tego jeszcze nie grali xD
  • Odpowiedz
@dzangyl Jak można pisać takie wysrywy. Wyrok TK jest prawem i wejdzie w życie w momencie opublikowanie w dzienniku ustaw. Sejm nie może zmienić wyroku TK.
Do tego ludzie cały czas protestują i wyrażają swoje niezadowolenie. Cześć się powstrzymuje z powodu pandemii np. ja.
  • Odpowiedz
@Rogovic: nieprawda, to nie jest takie proste, prawo polsce daje różne możliwości - zobaczymy jak rozwinie się sytuacja. Sejm i senat oraz prezydent muszą zmienić ustawę, nie jestem ekspertem ale pobieżne szukanie informacji daje mi taki obraz rzeczywistości - nic nie dzieje się z automatu.

Orzecznictwo Trybunału Konstytucyjnego wyraźnie wskazuje - po stronie ustawodawcy - obowiązek uzgodnienia literalnego brzmienia zakresowo niekonstytucyjnych przepisów z treścią wyroków zakresowych. W praktyce ustawodawca na
  • Odpowiedz
@dzangyl Te protesty i tak idą w stronę ogólnego w--------e na PiS i na całe jego rządy. Uczestniczą w nich przeróżni ludzie, którym PiS zaszedł za skórę. Tak działa społeczeństwo, że przez jakiś czas władza w-----a ludzi kolejnymi decyzjami aż w końcu pojawia się ta jedna decyzja, która przelewa czarę goryczy i społeczeństwo w końcu wychodzi na ulicę. Ja jestem całym sercem za protestami, bo społeczeństwo poza wyborami też musi pokazać
  • Odpowiedz