Wpis z mikrobloga

Jak samemu wygenerować sobie kod 15 złotych do Pyszne.pl + rozdajo mojego kodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady:
1. Zaplusowanie wpisu
2. Obserwowanie mnie podwaja szansę na wygraną
Losowanie przez mirkolos jutro około godziny 18 żebyście akurat na kolacje mogli zamówić sobie jedzonko ()

Zaplusuj pierwszy komentarz to też zawołam Cie w sobotę do kolejnego rozdajo takiego kodu :)

Wczorajsze rozdajo wygrywa @laza

Sposób:
Sposób jest ważny do końca 2020 roku.
1. Zakładasz konto w Orange Flex
2. Za darmo przystępujesz w aplikacji do Klubu Flex
3. Szukasz wśród zniżek promocji z Pyszne.pl
4. Klikasz "Wygeneruj kod"

Jak przez dwa miesiące mieć Orange Flex za darmo?
Założenie konta w Orange Flex jest całkowicie darmowe, rejestracja odbywa się przez aplikacje (nie musisz iść np. do Żabki by zarejestrować numer), kurier za darmo przynosi kartę SIM do Twojego domu (nie trzeba podpisywać odbioru więc otrzymujesz ją bezkontaktowo)

Podczas rejestracji podaj kod JAKUBVV6W to wtedy po pierwszym miesiącu otrzymasz 50 złotych do wypłaty = dwa miesiące używasz za darmo :) Można też kodu nie podać ale wtedy 50 złotych nie otrzymamy.

Oprócz kodów do Pyszne.pl otrzymujesz:
- Minimum 25 GB internetu w Polsce i ponad 2,65 GB za granicą (tylko w listopadzie Orange rozdał za darmo każdemu 23 GB w Polsce)
- Darmowy miesiąc HBO Go
- Nielimitowany transfer na aplikacje: Instagram, Messenger, WhatsApp, Facebook, TikTok, Snapchat, Twitter, Pinterest i Viber.
- Nielimitowany transfer w Spotify, Tidal, Apple Music, Deezer, Amazon Music, Open FM i Polskie Radio za 5 złotych
- Nielimitowany transfer w Netflix, Youtube, HBO GO, Youtube Music, Orange TV GO, VOD.pl, WP Pilot, TVP VOD i TVP Sport za 10 złotych
- Miesięcznie 3 zniżki 15% do Flixbusa i jeszcze wiele innych serwisów i za długo by wymieniać
- Jeśli jesteś studentem to 100 GB ważne przez 180 dni.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #pyszne #pysznepl a wychodzi wszystko za darmo wiec #cebuladeals

PS kody publikuję w ramach tagu kodyodlubiekiedy który obserwuje 1264 mirki. Możesz mi napisać prywatną wiadomość to prześlę Ci spis aktualnych kodów na 940 złotych - na np. Booking, Airbnb, darmowe przejazdy taksówkami, hulajnogami etc.
LubieKiedy - Jak samemu wygenerować sobie kod 15 złotych do Pyszne.pl + rozdajo mojeg...

źródło: comment_1603467532mYWOdjWauKgmEXdQdAIoTc.jpg

Pobierz
  • 12
no dobra ale żeby zgarnąć kodzik na pyszne to rozumiem, że za każdym razem musze zakładać nowy numer i doładowywać minimum 15zł tak?
No tak, ale zastanawiałem się jak tego wyfarmić jak najwięcej i czy jest w ogóle jaki kolwiek sens. Ale te 5 dyszek to jes tylko na pierwszy zarejestrowany numer, czy na każdy?