Wpis z mikrobloga

@PeterGosling: Dopowiadasz sobie to co chcesz usłyszeć. Tylko idioci uważali że 8:4 z Borussią to była kompromitacja. Legia wtedy grała ładnie z polotem i nikt nie mówił o kompromitacji w tym meczu. Po drugie nie wiem czy zauważyłeś ale Lech od samego początku pucharów gra ładnie i to jak jest budowana struktura klubu i drużyny nalezy nagrodzić tylko gromkimi brawami. To nie jest tylko jeden mecz. W lidze owszem im nie
. Tylko idioci uważali że 8:4 z Borussią to była kompromitacja. Legia wtedy grała ładnie z polotem i nikt nie mówił o kompromitacji w tym meczu.


@fajq: że #!$%@? przepraszam co? XDDDDDDD Mam serio Ci poszukać wpisów? Do dziś pamiętam jak zajebiście zadowolony z meczu wróciłem z pubu, wszedłem w internet i mi szczęka opadła

Po drugie nie wiem czy zauważyłeś ale Lech od samego początku pucharów gra ładnie i to
@sebsossj: Gdyby nie Dejewski tylko ktoś lepszy to mogłoby być inaczej. Ale rozumiem, że nikogo lepszego nie było. Liczyłem na powtórkę Man City. Niestety raz na 10 lat to za dużo. Wstydu nie było, walka prawie jak równy z równym, ale porażka jest porażką. Niestety.
@PeterGosling:

że #!$%@? przepraszam co? XDDDDDDD Mam serio Ci poszukać wpisów? Do dziś pamiętam jak zajebiście zadowolony z meczu wróciłem z pubu, wszedłem w internet i mi szczęka opadła.


Idiotów sporo jest na tym świecie ;)

pisze się Benfiki - nie #!$%@? się :) mówię w ramach ciekawostki - tak samo jak pisze się Amiki, Celtiku itd. sam kiedyś pisałem błędnie.


Napisałem dobrze i poprawiłem źle (°°
Dużo wymagasz od polskiego klubu.


@fajq: to prawda, zrobiłem się wymagający odkąd mój klub zaczął #!$%@?ć totalną żenadę w pucharach - a grali już nieźle przez ostatnią dekadę

Lech niech buduje współczynnik i oby nie skończyło się na samozadowoleniu tylko dlatego bo zagrali w pucharach. To wstyd że tak duży kraj jak Polska nie ma co najmniej jednej niezłej drużyny piłkarskiej.
@PeterGosling: Dopóki klubami rządza idioci to tak to będzie niestety wyglądało. Według mnie Lech bardzo zyska na akademii i w przeciągu kilku lat zdobędzie mistrzostwo tej buraczanej ligi. Dobrze się u nich dzieje teraz. Legia Miała swoje 5 minut i kudłaty #!$%@?ł wszystko w pył (°° . Liczę że Wisła wróci na swoje tory jak odzyskają płynność finansową bo obecna władza