Wpis z mikrobloga

@brednyk: organizacyjnie może i Lech, ale sportowo istnieje Amica pod nazwą Lech. Lech zajął ostatnie miejsce i spadł, więc fizycznie nie mógł ponownie grać w ekstraklasie w kolejnym sezonie. Tak jak Polonia Warszawa nie mogła z bodajże 7 miejsca awansować XD tylko Groclin zmienił nazwę na Polonia. Tak jak Amica zmieniła nazwę na Lech.
  • Odpowiedz
a Górnik kiedyś był w półfinale. I co z tego? Liczy się teraz i solidna gra polskiej drużyny po 3 letniej przerwie


@brednyk: ale przecież to Ty dzwonisz xDDDD nie pisze tego żeby prężyć muskuły tylko żeby pokazać Ci że pieniądze nie grają.
  • Odpowiedz
no fajnie, i co? Legia remisowała z Realem który jest 2x droższy niż Benfica


@PeterGosling: w aktualnym sezonie to był bach bach karabach i w 5 poprzednich tez. Wtedy legia dobrze grała i była dobrze prowadzona, teraz jest gownem
  • Odpowiedz
@PeterGosling: ogólnie to mam wywalone w Pl piłke.No ale lepiej dostac w cymbał po ładnej grze,aniżeli chvjowej Tak samo jak lepiej płakac w nowym mercedesie niż polonezie...
  • Odpowiedz
@TruskawkaNaTorcie: Widzę zagorzały fan Legii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja za to bylem wychowywany od narodzin w środowisku Rucha Chorzów, pamiętam mecz o kolejna gwiazdkę, której nie zdobyli :( Mimo, że tak jak pisałem wyżej nie interesuje się piłką, ciężko patrzeć na tak drastyczny spadek drużyny której naklejki w mieście wiszą na każdym słupie, billboardach, czy nawet w toalecie
  • Odpowiedz