Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1521
Niepopularna opinia: świat według kiepskich jest przereklamowany, a poziom humoru trafia jedynie do osób o małym ilorazie inteligencji.

Dobitnie udowadniane jest to za każdym razem gdy ktoś dzieli się tutaj swoimi "ulubionymi momentami", które okazują się być po prostu przykre i żałosne.

#pdk #takaprawda #swk #seriale
Pobierz greedy_critic - Niepopularna opinia: świat według kiepskich jest przereklamowany, a p...
źródło: comment_1603259310XCkob9CYqhcM7G8lKvfZRe.jpg
  • 218
Bez obrazy, ale jesteś ograniczony.


@BobMarlej:
1. Spoko. Nie jesteś w stanie mnie obrazić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Zadałem Ci pytanie, na które nawet nie próbowałeś odpowiedzieć i twierdząc, że to ja jestem ograniczony. ¯\_(ツ)_/¯

Podpowiem Ci tylko, że w historii powstało mnóstwo gniotów nawiązujących do klasyki literatury. Sam fakt, że w Kiepskich takie nawiązania były absolutnie o niczym nie świadczy. No chyba że ktoś jest
@greedy_critic: zastanawiam się, czy te komentarze opiewające wysoki poziom i wielowymiarowość Kiepskich to jakiś zorganizowany troll, czy tak na serio XD

Serial miał swój klimat, faktycznie nabijał się z "polaczkowatości" i różnych grup społecznych. Miewał śmieszne teksty i riposty.
To w sumie tyle, bo poziom absurdu w wielu odcinkach bywał tak kosmiczny, że nie dawało się tego oglądać. To nie był absurdalny humor Monty Pythona, tylko naprawdę żarty niskich lotów, jak
Stare odcinki byly super, taka Polska w krzywym zwierciadle.

Czasami straszno, czasami smieszno, ale jednak prawdziwie.

Ale te nowsze serie to juz byl dramat..


@vegetassj1: To. Ja kochałem w starych kiepskich ten absurdalny humor, Mumia, kosmiczny gwałciciel, kiszenie ogórów... Nowe to dramat.