Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1521
Niepopularna opinia: świat według kiepskich jest przereklamowany, a poziom humoru trafia jedynie do osób o małym ilorazie inteligencji.

Dobitnie udowadniane jest to za każdym razem gdy ktoś dzieli się tutaj swoimi "ulubionymi momentami", które okazują się być po prostu przykre i żałosne.

#pdk #takaprawda #swk #seriale
Pobierz greedy_critic - Niepopularna opinia: świat według kiepskich jest przereklamowany, a p...
źródło: comment_1603259310XCkob9CYqhcM7G8lKvfZRe.jpg
  • 218
@drapieszny_jak_lef: Są jeszcze ludzie którzy preferują tylko humor z klasą, kiedy widzą jak jest zlepiany z prymitywnym po prostu czują niesmak komercji dla wszystkich - przekracza to ich poziom tolerancji na głupotę.

Lubie absurdalny, prześmiewczy i dziwaczny humor ale są pewne granice. Można docenić fragmenty nie lubiąc całości.
@Anekito
Szczerze to ja ten serial ogladalem od przypadku do przypadku-nie jestem jego fanem.
Ale moim zdaniem to spoko sa odcinki tak do roku 2002/2003 przed pierwsza przerwa
Potem byla przerwa, odcinki bez Waldusia i one tez sa w miare.
Ale najgorsze to sa te z Jolasia, te juz chyba po 2010 roku
Mowie z glowy, bo tyle kojarze
@greedy_critic : nie był to może jakiś górnolotny humor, ale w czasach gdy zaczynali i był bardzo popularny nie było za bardzo internetu, a alternatywą był kabaret gdzie facet się za babę przebrał lub jakaś komedia z wypożyczalni vhs więc i tak było śmiesznie. Ludzie przez ten czas się po prostu przyzwyczaili do postaci i każdy wie, że paździoch to taka menda, do tego dochodzi fakt, że wielu ludzi ma właśnie takiego
@greedy_critic: No tak bo nagrody mają mi mówić co mi się podoba co nie. Nie podoba mi się la la land, ale otrzymał oskara... mam zmienić zdanie? Kiepscy mają 2 telekamery i dodatkowo 7 nominacji do tytułu najlepszego serialu ( ͡ ͜ʖ ͡)
@greedy_critic: To który serial komediowy dorównuje twoim wyżynom inteligencji, że tutaj oceniasz inteligencję widza po czymś tak trywialnym jak serial który mu się podoba lub nie?

Wiesz, że ocena gustów drugiej osoby, zrównując je z inteligencją, tak naprawdę świadczy o samym oceniającym i jego inteligencji?