Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1521
Niepopularna opinia: świat według kiepskich jest przereklamowany, a poziom humoru trafia jedynie do osób o małym ilorazie inteligencji.

Dobitnie udowadniane jest to za każdym razem gdy ktoś dzieli się tutaj swoimi "ulubionymi momentami", które okazują się być po prostu przykre i żałosne.

#pdk #takaprawda #swk #seriale
Pobierz greedy_critic - Niepopularna opinia: świat według kiepskich jest przereklamowany, a p...
źródło: comment_1603259310XCkob9CYqhcM7G8lKvfZRe.jpg
  • 218
@greedy_critic: ja tam osobiście lubię czasem na to popatrzeć np do obiadu. Tak jak np na chłopaki z baraków co też można nazwać prymitywne a jednak cieszy się sporo dawką pozytywnych opinii wśród wykopków xd
@sredni_szu: Czy ja wiem. Telewizja na hajs nie musi narzekać ¯\_(ツ)_/¯ po prostu pomysłów nie mają na seriale, bo aktorzy są i pieniądze na produkcje także, tylko brak kreatywności i dlatego powstają paradokumenty
@greedy_critic: Niektórzy mają ból dupy do OPów że usunęlu ich komentarz, a jeszcze inni potrafia Ci zrobić imbe ze usunąłeś swoj czy ich komentarz (tak jest taka laska, z ktora niestety mialem stycznosc, ktora zrobila mi awanture uwaga o to ze smialem usunac swoja wiadomosc ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@userrrr: Widocznie trochę musi, albo ktoś tam jednak ma ciągoty do oszczędności. Niezaprzeczalny fakt jest taki, że taki "współczesny" paradokument to jedna z najtańszych w produkcji form (na pewno nie potrzeba studia, nie zdziwiłbym się gdyby oni to kręcili niemal z ręki i przy minimalnym oświetleniu - a światło na planie jest koszmarnie drogie) i skoro ktoś to robi to najwyraźniej jest to bardziej opłacalne od puszczenia powtórki czy kupienia czegoś